150 TL kablosuz fare önerisi

45406

Kilopat
Makaleler
1
150 TL civarlarında kablosuz mouse arıyorum.

Geçtiğimiz hafta içerisinde Logitech marka G300S faremin uç kısmı patladı sağa sola hareket ettirirken kesilmeler/kopmalar oluyor.

Garantiye vermek isterdim fakat aldığım zamanın üzerinden 2 yıl geçti artık garanti dışı.

Kablolu mouselar oyun için en iyisi olabilir fakat ben fareye 500 TL de versem 1 yıl içerinde o kablo illa patlayacak.
Aklımda olan mouse bu :

İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce başka bir arkadaşa daha bu tavsiyeyi verdim. 150TL ile sınırlı değil liste ama o fiyat aralığına yakın bulunabilen 4 adet mouse var ne yazık ki :)

Everest SMX-R12 56TL
Bloody R80 Ghost veya düz modeli 155TL (Düz modelini 3 senedir kullanıyorum o zamanlar 100TL'ye almıştım tabii)
Trust GXT 130 61TL
Bloody R80A-1 180TL

Bana sorarsan hiç bir ürün grubun arasından sıyrılmayı başaramıyor :) Birde kablosuz mouselarda şöyle bir sıkıntı var; sene rapor süresini 1000hz getirdiğinde şarj 1 gün bile gitmeyecek. 125hz de ise şarjı bir kaç gün daha fazla gidecek ama oyunda ki bazı aksiliklere anlam veremeyeceksin. Silahı ateşlediğini iddia edeceksin ama karşı taraf seni vurmuş olacak gibi gibi :)

Kablosuz mouse büyük bir rahatlık ama oyun için değil bana sorarsan. Bende de var Bloody R8 çok rekabetçi oynamam oynadığım oyunları ondan büyük bir sıkıntı yaşamadım ama 2 3 günde bir biten şarjı beni bazen sıkıyor..

Cevabın ve önerilerin için gerçekten çok teşekkür ederim :)

Evet gerçekten kablolu ve kablosuz fare'ler arasın da dağlar kadar fark var. Ama artık ben mi çok hırpalıyorum fareleri ya da farelerin kablo bağlantı noktaları mı çok dandik üretiliyor bilmiyorum.

Ama artık gerçekten bıktım be abi alıyorum, kullanıyorum, alışıyorum, patlıyor böyle olunca hem para israfı oluyor hem de yeni fareye alışma süreci başlıyor.

Ama sanırım bu ay içerisin de steelseries rival serisi bir fare alıp üstüne garanti süresini uzatarak kendimi. Güvenceye alacağım ama sizin varsa kablolu 150 TL'yi aşmayan ve biraz büyük bir fare öneriniz bunu kesinlikle göz önün de bulunduracağım.

Bu arada geç dönüşüm için özür dilerim sanırım sadece bende olan bir bildirim gelmeme sorunu var :)

Cevabın ve önerilerin için gerçekten çok teşekkür ederim :)

Evet gerçekten kablolu ve kablosuz fare'ler arasın da dağlar kadar fark var. Ama artık ben mi çok hırpalıyorum fareleri ya da farelerin kablo bağlantı noktaları mı çok dandik üretiliyor bilmiyorum.

Ama artık gerçekten bıktım be abi alıyorum, kullanıyorum, alışıyorum, patlıyor böyle olunca hem para israfı oluyor hem de yeni fareye alışma süreci başlıyor.

Ama sanırım bu ay içerisin de steelseries rival serisi bir fare alıp üstüne garanti süresini uzatarak kendimi. Güvenceye alacağım ama sizin varsa kablolu 150 TL'yi aşmayan ve biraz büyük bir fare öneriniz bunu kesinlikle göz önün de bulunduracağım.

Bu arada geç dönüşüm için özür dilerim sanırım sadece bende olan bir bildirim gelmeme sorunu var :)
Önemli değil :) Daha önce kullandığın Logitech G300s'in kablosu bana göre en zayıf halkası yani sorunu o kısımdan yaşamış olman normal.

Klasik olarak herkesin sana önereceği mouselar şöyle olacak;

Steelseries Rival 100
Logitech G102
Corsair Harpoon

Benim tavsiyem ise bütçeyi biraz daha zorla

Logitech G402 veya Asus ROG Gladius olur :)

Amazon'dan falanda güzel mouselar var üşenmezsen bak derim yada AliExpress'den.. Onlarla ilgili tavsiye istersen ekleyebilirim :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı