150 TL kablosuz fare önerisi

Bütçe
100-150

437935

Hectopat
Makaleler
1
Öncelikle profesyonel oynamayacağım, ortalama bir oyuncuyum. Bu yüzden G PRO Wireless X gibi çok pahalı ve gaming odaklı mouseler istemiyorum. Kablolu istemememin sebebi aldığım kablosuz farelerin beni 3-4 yıl idare ederken kabloluların 2-3 ay zor idare etmesi, ve kablosuzda daha rahat etmem. Bu yüzden kablosuz tercih ediyorum. Oyunlarda ortalama bir performans sergileyeceğim, elimi terletmeyecek, gecikmesi az olan ya da hiç olmayan uygun fiyatlı bir mouse arıyorum.

Bütçe: 100 civarı olursa mükemmel, taş çatlasa 150.

Kavrama şekli: Değişiyor, büyük farelerde Palm, küçüklerde Claw. Ama palm ile biraz daha rahat ediyorum, palm tercih ederim.

El boyutu: Boy 18, eni 8 cm.

Son düzenleme:
Öncelikle profesyonel oynamayacağım, ortalama bir oyuncuyum. Bu yüzden G PRO Wireless X gibi çok pahalı ve Gaming odaklı mouseler istemiyorum. Kablolu istemememin sebebi aldığım kablosuz farelerin beni 3-4 yıl idare ederken kabloluların 2-3 ay zor idare etmesi, ve kablosuzda daha rahat etmem. Bu yüzden kablosuz tercih ediyorum. Oyunlarda ortalama bir performans sergileyeceğim, elimi terletmeyecek, gecikmesi olmayan uygun fiyatlı bir mouse arıyorum.

Kavrama şekli: Değişiyor, büyük farelerde palm, küçüklerde claw. Ama palm ile biraz daha rahat ediyorum, palm tercih ederim.

Kankam ben çok bilmiyorum ama 150 TL'ye kablosuz "oyuncu" faresi bulabileceğinden şüpheliyim.

Öncelikle profesyonel oynamayacağım, ortalama bir oyuncuyum. Bu yüzden G PRO Wireless X gibi çok pahalı ve gaming odaklı mouseler istemiyorum. Kablolu istemememin sebebi aldığım kablosuz farelerin beni 3-4 yıl idare ederken kabloluların 2-3 ay zor idare etmesi, ve kablosuzda daha rahat etmem. Bu yüzden kablosuz tercih ediyorum. Oyunlarda ortalama bir performans sergileyeceğim, elimi terletmeyecek, gecikmesi olmayan uygun fiyatlı bir mouse arıyorum.

Kavrama şekli: Değişiyor, büyük farelerde Palm, küçüklerde Claw. Ama palm ile biraz daha rahat ediyorum, palm tercih ederim.

Kablosuz deneyimi olarak en iyi performansı veren ve en ucuz fare olan G305 faresini almanı öneririm ama o fareyi claw olarak tutabilirsin.

Kankam ben çok bilmiyorum ama 150 TL'ye kablosuz "oyuncu" faresi bulabileceğinden şüpheliyim.

Dikkatli oku, tam olarak oyuncu faresi istemiyorum.

------------

Kablosuz deneyimi olarak en iyi performansı veren ve en ucuz fare olan G305 faresini almanı öneririm ama o fareyi claw olarak tutabilirsin.

1626033977187.png

Sanırım yanlış buldum. Gerçi hepsinin fiyatı aynı.

Ben M185 kullanıyorum bayağı rahat 1000 DPI 110 120 TL civarında bulabilirsin ekstra bir tuşu yok pil çok uzun ömürlü neredeyse 3 yıl olacak 2-3 kez anca pil değiştirmişimdir ve sıkı bir kullanıcıyım.

Benim eski farem. 2012'den beri var ama 3 yıldır bozuk duruyor, güzel fare idi. Alabilirsem tekrar alırım fakat küçük geliyor işte biraz.
------------

Fiyatı doğru o kendin fiyatını gör diye bilerek yazmadım eğer istediğin özelliklere sahip bir fareyi istiyorsan o fiyata denk geliyor.

Öncelikle profesyonel oynamayacağım, ortalama bir oyuncuyum. Bu yüzden çok pahalı ve Gaming odaklı mouseler istemiyorum.

"Gaming odaklı istemiyorum" dediğimi görmüşsünüzdür. Benim aradığım hem günlük kullanım hem oyun için. Dediğim gibi profesyonel oynamıyorum zaten. Konuyu açarken sadece "oyun" ekipmanları ve "oyun" faresi olduğu için tek buraya açabilildim.

Benim eski farem. 2012'den beri var ama 3 yıldır bozuk duruyor, güzel fare idi. Alabilirsem tekrar alırım fakat küçük geliyor işte biraz.
------------

"Gaming odaklı istemiyorum" dediğimi görmüşsünüzdür. Benim aradığım hem günlük kullanım hem oyun için. Dediğim gibi profesyonel oynamıyorum zaten. Konuyu açarken sadece "oyun" ekipmanları ve "oyun" faresi olduğu için tek buraya açabilildim.

Ama söyle bir şey var eğer oyuncu faresi almazsan kablosuz farelerde takılma yaşıyacaksın ben yaklaşık 2 yıl boyunca M325 faresini kullandım sonrasında takılma yaşadığım için kablolu fareye geçtim ve sonrasındada G305 faresine geçtim ve fark ettimki oyuncu farelerinde diğer kablosuz fareler gibi takılmalar yaşanmıyor.

Ama söyle bir şey var eğer oyuncu faresi almazsan kablosuz farelerde takılma yaşıyacaksın ben yaklaşık 2 yıl boyunca M325 faresini kullandım sonrasında takılma yaşadığım için kablolu fareye geçtim ve sonrasındada G305 faresine geçtim ve fark ettimki oyuncu farelerinde diğer kablosuz fareler gibi takılmalar yaşanmıyor.

Maddi durumum olsa alacağım. 48 TL'lik termal macunu bile 40 kez düşünüp alıyorum. Bir halt doğru gitse şaşarım zaten... Neyse, kaldık yine kıytırık bozuk fareye, ne diyelim.

Ben M185'i çok uzun süre kullandım ve neredeyse hiç takılma yaşamadım sadece tek bir fareden takılma yaşanıyor demenizde komik.

Geri
Yukarı