150 TL Kablosuz Kulaklık Önerisi

Hocam yukarıdaki yazarın dediği gibi QCY T5 alabilirsiniz ya da farklı bir alternatif olarak Haylou GT1 Plus alınabilir.
T5 ve T10 modellerine karar kıldım bu ikisinden biri seçeceğim şimdi bu ikisinin testlerine bakıyorum hangisi daha iyi diye.Bu marka beni çok memnun ediceğe benziyor gerçekten uzaktan bakınca bile hoşuma gitti.

T5 ve T10 modellerine karar kıldım bu ikisinden biri seçeceğim şimdi bu ikisinin testlerine bakıyorum hangisi daha iyi diye.Bu marka beni çok memnun ediceğe benziyor gerçekten uzaktan bakınca bile hoşuma gitti.
Arkadaşların önerdiği gibi Enes Özen kanalına bakabilirsiniz. Almadan oradaki çoğu videoyu izledim. Ayrıca soruların olursa T5 ile ilgili yanıtlayabilirim.

Anladım hocam, şimdiden hayırlı olsun.
Bu arada T5 modelinin iki tane daha alternatifi var. T5 Pro ve T5S diye. Bunlardan bir tanesinde sürücü farkı var diğerinde de kızılötesi sensor var.

Geri
Yukarı