150 TL kulaklık önerisi

Peki inceleme videoları varsa birazdan onları da inceleyeceğim.

Aslın da 150TL kulaklık önerisi adın da aratınca hep bu kulaklık karşınıza çıkar son 1 ayda en az 2 konu açıldı bununla alakalı önce aratsaydınız en çok önerilenin bu olduğunu görüp konu açmanıza gerek kalmazdı.

peki inceleme videoları varsa birazdan onları da inceleyeceğim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslın da 150TL kulaklık önerisi adın da aratınca hep bu kulaklık karşınıza çıkar son 1 ayda en az 2 konu açıldı bununla alakalı önce aratsaydınız en çok önerilenin bu olduğunu görüp konu açmanıza gerek kalmazdı.
haklısınız inceliyorum o kulaklığı fakat pek güvenemiyorum gg ürünlerine çünkü firma değilde firmaya altbaii olarak giriş yapanlar bu ürünü satıyor sanırım.

Haklısınız inceliyorum o kulaklığı fakat pek güvenemiyorum gg ürünlerine çünkü firma değil de firmaya altbaii olarak giriş yapanlar bu ürünü satıyor sanırım.

Zaten Gamepower ve Rampage anılmasının sebebi dandik ve çoluk çocuğun RGB görünce ağzının açık kalıp alması bu genel olarak

Not: Herkes öyle değil bazı abiler veya küçük fark etmez ucuz kaliteli sanıp alıyor acıyorum onlara ama Rampage çok iyi ya da iyi marka diyenler genelde YouTube kanalın da görüp iyi sanmasıyla satılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı