150 TL kulaklık önerisi

CM MH320 alabilirsiniz. Tavsiye edilince aldım ben de. Dışardan ses almıyorsunuz oynarken ve oyundaki sesler de bana göre yeterli. Kılıfı da rahat ve kulağı ağrıtmıyor ama bir süre sonra terleme yapıyor. O da normal bence.

Ceres 300, MH320 gibi modeller alınabiliyor, sadece Snopy ürünleri yok bu bütçede.
Sadece Snopy demedim zaten. Snopy gibi dandik markalar dedim. Çoğul ek var dikkat edersen. Keşke önce okumayı öğrensen. Sennheiser CX 300-II Precision alırım çok daha iyi performans alırım.
Sennheiser CX 300-II Precision

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben okumayı biliyorum da birazcık sen de anlamayı bilsen keşke. Önerdiğim modeller CM'ye ait. CM ne zaman ''Snopy'' gibi dandik bir marka oldu?
Ben CM dandik marka mı dedim? Ayrıca konu sahibi 150 TL'lik kulaklık istiyor siz gidiyorsunuz 170-200 TL'lik kulaklık öneriyorsunuz. Sen diyorsun ki sadece Snopy ürünleri yok diyorsun.

Ben CM dandik marka mı dedim? Ayrıca konu sahibi 150 TL'lik kulaklık istiyor siz gidiyorsunuz 170-200 TL'lik kulaklık öneriyorsunuz. Sen diyorsun ki sadece Snopy ürünleri yok diyorsun. Onu anlamıyorsun ama anlamaman normal bir şeyler eksik belli.
Cooler Master Masterpulse Mh320 Profesyonel Mikrofonlu Oyuncu Kul - n11.com 150+18 TL ayrıca kargo dahil.
Ben senden önce CM MH320 önerdim.
150 TL'ye güzel bir kulak içi kulaklık almanı tavsiye ederim. Çünkü 150 TL'ye düzgün bir kulak üstü kulaklık bulamazsın. Ha, Snopy gibi dandik markaları alırsın, 2-3 ay sonra bozulur üzülürsün.
böyle yazmışsın.
Halbuki ben önermiştim. Demekki sadece Snopy'nin dandik kulaklıkları yokmuş değil mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı