150 TL kulaklık önerisi

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
Kablolu kablosuz fark etmez. Şu an JBL C100sıu ve T110 arasında kaldım. C100 modelini daha önce kullandım hoşuma gitmişti. T110 için sol kulaklık kronik sorunlu diyorlar. Yorumlarınız nedir? Daha iyi diyebileceğiniz model varsa belirtebilirsiniz.

Getir uygulamasında indirimin varsa Samsung HS1303 modeli şehrinde var mı diye bak. Ben 55₺ye alalı bir hafta bile olmadı. Memmunum

Getir uygulamasında indirimin varsa Samsung HS1303 modeli şehrinde var mı diye bak. Ben 55₺ye alalı bir hafta bile olmadı. Memmunum.

Maalesef küçük bir ilçedeyim. Trendyol'da cüzdanımda iade var onunla alacağım. Dediğiniz model ilgimi çekmişti düşüneceğim.

Maalesef küçük bir ilçedeyim. Trendyol'da cüzdanımda iade var onunla alacağım. Dediğiniz model ilgimi çekmişti düşüneceğim.
Mikrofon performansı çok iyi. Aşırı yüksek ses beklentiniz yoksa ses performansı da üzmez

Mikrofon performansı çok iyi. Aşırı yüksek ses beklentiniz yoksa ses performansı da üzmez.

Kablosu ince tarzı yorumlar gördüm uzun kullanımda dayanıklı olması en önemlisi ses kalitesi olarak fiyat segmentinde hepsi hemen hemen aynıdır ve çok bir şey beklemiyorum açıkçası. Üzmesin yeterli.

Kablosu ince tarzı yorumlar gördüm uzun kullanımda dayanıklı olması en önemlisi ses kalitesi olarak fiyat segmentinde hepsi hemen hemen aynıdır ve çok bir şey beklemiyorum açıkçası. Üzmesin yeterli.
Kablosu ince evet. Ancak özellikle çekilmedikçe kopacak gibi durmuyor. Ama daha kalın kablolu bir model tercih edebilirsiniz.

Geri
Yukarı