150 TL kulaklık önerisi

Newasky

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Bütçede pek bir şey olmadığını biliyorum, ancak şu an ekleme şansım yok. En fazla 150 TL. 15-20 TL küsurat önemli değil. Kulak üstü kulaklık önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam verdiğiniz fiyattan biraz daha yüksek ancak bu fiyat bandında en uygun kulaklık bu gibi.

Hocam verdiğiniz fiyattan biraz daha yüksek ancak bu fiyat bandında en uygun kulaklık bu gibi.
Arkadaşımda vardı 2 aya kalmadan sağ tarafı gitti. Önermem.

Arkadaşımda vardı 2 aya kalmadan sağ tarafı gitti. Önermem.

Böyle bir yorum geleceğinden adım gibi emindim. Ancak dediğim gibi şu markaları kötülemekten vazgeçmek gerek bu fiyat bandında en makul bulduğum ürün buydu ve bu markaları kullanan onlarca arkadaşım var hiçbiri de böyle bir sorunla karşılaşmadı. Bir kişi bu sorunla karşılaştı diye herkes bu sorunu yaşayacak diye bir durum yok. Varsa daha iyi bir alternatif lütfen onu önerin.

Böyle bir yorum geleceğinden adım gibi emindim. Ancak dediğim gibi şu markaları kötülemekten vazgeçmek gerek bu fiyat bandında en makul bulduğum ürün buydu ve bu markaları kullanan onlarca arkadaşım var hiçbiri de böyle bir sorunla karşılaşmadı. Bir kişi bu sorunla karşılaştı diye herkes bu sorunu yaşayacak diye bir durum yok. Varsa daha iyi bir alternatif lütfen onu önerin.
Marka kötülemekten çok tecrübemi aktarıyorum.
Ayrıca Gamepower markasının birkaç ürünü dışında çoğu ürünü kalitesiz.
Alternatif önerdim zaten, yukarıda. Anlaşılan okuduğunuzu anlamıyorsunuz.

"Alternatif önerin" derken özellikle size söylemedim genel olarak kullandım.

Bunlar hakkında bilginiz var mı? Alınır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı