150 TL kulaklık önerisi

@80622 Öyle bir problem yok. Teknoloji şans işidir. Mikrofonu oldukça kaliteli.
Size göre kaliteli olabilir. Ama kabullenin artık, G230 fiyatını hak etmiyor. Arkadaşım aldı, ben de alacaktım fakat mikrofon kalitesini gördükten sonra öyle demedim. Şu an Asus Strix 2.0 kullanıyorum çok daha iyi mikrofonu ve bassları var.

@SAKULTA973 Yukarıda teknoloji şans işidir yazmışım değil mi? Benim de 3 arkadaşım da daha var onlara da ben aldırdım ve oldukça mutlular bir sıkıntı yok. Tüm üretilen ürünler aynı olmayabilir. Fiyat performans oranına gelirsek Asus strix 2.0 da iyi bir seçim olabilir. Ancak bana göre G230'un fiyat performansı yüksek. Zaten Asus Strix 2.0 400 tl.

Vatan'da 400TL fakat. Diğer sitelerde 250TL'ye var. Ben 209TL'ye aldım Vatan Bilgisayarda indirimdeyken. Arkadaşlarınız memnun olabilirler, ya da başka biri Asus Strix 2.0 kullanıp memnun kalmamış, G230 kullanıp memnun kalmış olabilir. Fakat G230'un en yüksek değeri 150TL'dir. Açıkçası o kulaklığa 200TL vermem, çok daha iyileri var çünkü o fiyata. Tabii yine de kişinin kendi seçimi.

Çoğu yerde 200TL'ye yakın, 175TL 160TL gibi fiyatlarla satılıyor. Siz 130'a iyi almışsınız. Konuyu daha fazla dağıtmayalım bence.

Herkes kulaküstü önermiş ama belki arkadaş kulakiçi istiyor veya mikrofonsuz istiyor. Keşke belirtseydi arkadaş.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı