150 TL Kulaklık Önerisi

metozik

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,

3-4 ay önce 60 tl'ye Rampage SN-R9 kulaklık aldım (şimdi 100 tl civarına çıkmış) ancak bozuldu yeni kulaklık alacağım. CS-GO ses kasmak için kullanacağım. Ses kalitesi iyi bir kulaklıktı ama mikrofonu kötüydü. Bu fiyatlara öyle rahatlık falan aramıyorum. İdareten Snopy kulaklık aldım 40 liraya kendi silah sesimi zor duyuyorum. Sadece sesi yüksek ve mikrofon kalitesi iyi bir kulaklık arıyorum. Marka önemli değil.

vs. bunlar gibi baya pek bilinmedik marka var. Özellikle kullananlardan yardım istiyorum.

Merhabalar,

3-4 ay önce 60 TL'ye Rampage SN-R9 kulaklık aldım (şimdi 100 TL civarına çıkmış) ancak bozuldu yeni kulaklık alacağım. CS-GO ses kasmak için kullanacağım. Ses kalitesi iyi bir kulaklıktı ama mikrofonu kötüydü. Bu fiyatlara öyle rahatlık falan aramıyorum. İdareten Snopy kulaklık aldım 40 liraya kendi silah sesimi zor duyuyorum. Sadece sesi yüksek ve mikrofon kalitesi iyi bir kulaklık arıyorum. Marka önemli değil.

vs. bunlar gibi bayağı pek bilinmedik marka var. Özellikle kullananlardan yardım istiyorum.

Link = https://www.googleadservices.com/pa...joi7PRtPXpAhWWA2MBHVUUBHcQ9aACegQIDRBC&adurl= bu çok iyi kulaklık.

Bass veriyor ideal ucuz fiyatlı 1 senedir kullanıyorum sıkınıt yok.

Geri
Yukarı