150 TL Makro Tuşlu Mouse Önerisi

Makro tuşuna ihtiyacım moba tarzı oyunlar oynuyorum genellikle sanırım g102 de makro tuşları bulunmuyor aklımda şuan g300s var elimede uygun denemiştim g300s nasıldır sizce ?

Makro tuşuna ihtiyacım moba tarzı oyunlar oynuyorum genellikle sanırım g102 de makro tuşları bulunmuyor aklımda şuan g300s var elimede uygun denemiştim g300s nasıldır sizce ?

g102-4.jpg

Kim dedi G102 de makro tuşları bulunmuyor diye. Kırmızı dikdörtgen içine aldığım tuşlar makro tuşu olarak kullanabilirsin. G300S daha küçüktür elin küçükse tercih edebilirsin.

G300s kronik sorunu sağ tık bir süre sonra bozuluyor alıırken haberin olsun 2 senedir kullandım mouse'u
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı