600-700 TL bol makro tuşlu mouse önerisi

Bütçe
600-700 TL Civarlarında
Piyasada o kadar tuşlu mouse olduğuna emin değilim. Varsa da bu bütçeye ve türkyiede olmasını göz önünde bulubdurduğumuzda. İmkansız gibi. Ayıptır sorması 12 makroyu naapcaksınız. Klavye boşa icat edildi sanırım.
Hocam MOBA oyunları oynuyorum. Klavyemi pek kullanmıyorum zaten. LoL'de mesela TF'deyim diyelim ben nasıl hem mouse'u tutup klavyeden Q W E R tuşlarına basıp klavyeden makro tuşlarına basayım ki?

Böyle hani Razer mouselarda oluyor ya 12 makro tuşlu mouse falan. Onlardan istiyorum. Hani elimi fareye koyduğum an baş parmağımın oturduğu yer.
Mouse tutuşum: Fingertip grip ile claw Grip'in ortası. Yarı claw gibi düşünebilirsiniz.
El uzunluğum: Küçük-orta arası (biraz büyüğe de kaçabilir)
Bu kriterlerde bir mouse istiyorum. Olabilirse Corsair Scimitar'ın fiziğine benzesin.
Dediğiniz fiyatın çok çok az üstünde MONSTER PUSAT V8 var güzel mouse dur.

Hocam MOBA oyunları oynuyorum. Klavyemi pek kullanmıyorum zaten. LoL'de mesela TF'deyim diyelim ben nasıl hem fareyi tutup klavyeden Q W e r tuşlarına basıp klavyeden makro tuşlarına basayım ki?

8 tuş niye ki? Oyunda uzaya roket falan mı ateşleniyor?

Dediğiniz fiyatın çok çok az üstünde Monster Pusat V8 var güzel mouse dur.

Evet, sensörleri kalitesiz fakat illa tuş lazım deniyorsa alınır. Onun dışında Cooler Master MM711 çok daha iyi bir seçim olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı