150 TL mikrofonu kaliteli kulak içi kulaklık önerisi

Dvnoke

Centipat
Daha fazla  
Ders yaparken, sohbet ederken 5-6 saat takabileceğim, sesimin de karşıya net gideceği oyunlarda da berbat olmayan kulak içi kulaklık önerilerinizi bekliyorum. Bütçem 150 TL, zorlarsam 200 olabilir ama dünyanın en iyi kulaklığı 250 TL ise 1 ay daha bekleyip onu da alabilirim (umarım anlatabilmişimdir). Yorumlarınız için teşekkür ederim şimdiden. :)

Konuyu hortlatıyorum. Ne yaptınız kulaklık aldınız mı? Bende bu bütçe bandında Discord üzerinden karşıya sesimin net gideceği bir kulaklık almayı düşünüyorum. JBL T205 veya Sennheiser CX80S alacağım sanırım.

Urbanears almıştım, mikrofunu beğenmedim geri iade ettim dostum.
Konuyu hortlatıyorum. Ne yaptınız kulaklık aldınız mı? Bende bu bütçe bandında Discord üzerinden karşıya sesimin net gideceği bir kulaklık almayı düşünüyorum. JBL T205 veya Sennheiser CX80S alacağım sanırım.
üstte cevap yazıyor.

Hocam bulabilirseniz Xiaomi Hybrid Pro 2 veya Hybrid Pro HD alın, eğer ki pratiklik ve mikrofon istiyorsanız. Ancak bu kulaklıkların mikrofonları dışarıda çok kötü çünkü ürünlerde herhangi bir gürültü önleme ya da azaltma özelliği bulunmuyor. Aslında size KZ Zsn Pro X kulaklığını önerirdim ancak önceliğiniz mikrofon.

Geri
Yukarı