150 TL Mouse Önerisi

Bütçe
150TL
Sensörleri artık eskidi.
Adam sana rekabetçi oyun oynamıyorum diyor, sen sensör eskidi diyorsun. Ne yapacak GTA 5'de one tap mı atacak, Cyberpunk'da aim mi kasacak?
Size tavsiyem elinizin büyüküğüne uyan, ergonomik ve gözünüze hitap eden bir mouse almanız. Malzeme kalitesine de dikkat edin derim.
G203 kullanıyorum bu arada, CS:GO için aldım, daha bugün DMG oldum. Fıstık gibi mouse, ele oturuşu mükemmel. Mouse o kadar güzel gözüküyor ki baktıkça CS oynayasım geliyor.

Son düzenleme:
Adam sana rekabetçi oyun oynamıyorum diyor, sen sensör eskidi diyorsun. Ne yapacak GTA 5'de one tap mı atacak, Cyberpunk'da aim mi kasacak?
Size tavsiyem elinizin büyüküğüne uyan, ergonomik ve gözünüze hitap eden bir mouse almanız. Malzeme kalitesine de dikkat edin derim.
Onun haricinde sorun yaşayanda çok kişi var, sensörü aşınabiliyor.

Ne alaka? Sen ne olduğu belli olmayan sensöre sahip ve takılma sorunu yaşatma ihtimali olan bir fare almak ister misin? Her şey aim değil.
Ergonomi daha önemli ama Katar Pro ile G102/203'ün boyutları benzer zaten.

Ne alaka? Sen ne olduğu belli olmayan sensöre sahip ve takılma sorunu yaşatma ihtimali olan bir fare almak ister misin? Her şey aim değil.

Ergonomi daha önemli ama Katar Pro ile G102/203'ün boyutları benzer zaten.
Sorun yaşatma ihtimali mi? Nereden çıktı şimdi o? Garantiyi unutmamak gerek.

12.000 DPI'ı kullanmak için 8K ekrana falan ihtiyacın var farkında mısın bilmiyorum da. Ben 1400 DPI'da kullanıyorum faremi.
İlgilenirsen az kullanılmış G102 satıyorum bir de.

Geri
Yukarı