150 TL Mouse Önerisi

Bütçe
150TL
Ne alaka? Sen ne olduğu belli olmayan sensöre sahip ve takılma sorunu yaşatma ihtimali olan bir fare almak ister misin? Her şey aim değil.

Ergonomi daha önemli ama Katar Pro ile G102/203'ün boyutları benzer zaten.
Takılma mı? Abi ne anlatıyorsun, forumda öyle bir algı var ki, G102 ve G203'de kullanılan sensörler sanki çin malı fare sensörü. Nasıl bir algı abi bu? Herkes bu 2 mouse'u kötülüyor, nerede takılmış? Sanki 20 liralık dandik mouse sensörü var he.

Takılma mı? Abi ne anlatıyorsun, forumda öyle bir algı var ki, G102 ve G203'de kullanılan sensörler sanki Çin malı fare sensörü. Nasıl bir algı abi bu?
Ya arkadaşlar, biz bu farelere rezil, çöp, atık, cehenneme kadar yolu var demedik zaten. Bu fareler kötü değil, 200IPS. Sadece Mercury yok diyorlar dedik, ne bu hiddet?
Herkes bu 2 mouse'u kötülüyor, nerede takılmış? Sanki 20 liralık dandik mouse sensörü var he.
IPS nokta testleri grafiklerine bakabilirsiniz. Reddit'te takılma sorunu ve GHub algılamama sorunu yaşayanlar var.
Aynı kalitede ve aynı performans da değiller. Aralarında aşırı derece fark var. Arkadaşın bütçesi varken neden 60 TL'lik fare alsın?
Sırf ofis işi için niye G203 alsın?
1000HZ polling rate'e sahipse neden alınmasın?
Her şey polling rate değildir.

Ya arkadaşlar, biz bu farelere rezil, çöp, atık, cehenneme kadar yolu var demedik zaten. Bu fareler kötü değil, 200IPS. Sadece Mercury yok diyorlar dedik, ne bu hiddet?
Valla hocam siz atmadıysanız bile forumda algı var, yalansa yalan deyin. Herkes gömüyor bu mouseları, sensörü daha kaliteli olabilir. Ama sanki forumdaki herkes e-sporcu, yok işte aman efendim sensörü çöp aman efendim sensörü eski. Gördükçe triggerlanıyorum, sanki FPL'de oynuyor. Ve ayrıca her şey sensörden ibaretse direk MX518 önerelim. Saçma olur değil mi? Normal bir kullanıcı için cazibe de önemlidir, çok kibar mouselar.

M808 alın o zaman hocam, o da 12.400 DP ve görüntü olarak daha güzel. Bir de G102/203 o fotoğraftaki kadar güzel gözükmüyor.
Bunun da üst yapısı biraz değişik. Katar Pro daha iyi bundan.
Gayet iyi bir fare. Elinize uyacağınızı düşünüyorsanız alınır.
Tamam teşekkür ederim.
20 TL'lik mouseden kurtulsam yeter. Wireless olabilir. Trust bakacağım. Güzeldi onlar.😀

Dosya Ekleri

• 1615581938796.png
    1615581938796.png
    519,9 KB · Görüntüleme: 30

Yeni konular

Geri
Yukarı