150 TL mouse pad önerisi

Arkadaşlar 150 TL butcem var. Mouse pad için şu an mousepadlarin fiyatlari genllikle ucuk gibi duruyor bende en kucuk medium boyutunda kullanabiliyor tavsiyelerinizi beklerim.

Tükenmiş fakat stoğa gelince kesinlikle almanı öneririm. Kullanıyorum kalınlığı kayganlığı tek kelimeyle mükemmel. Masamı tamamen kaplıyor.

Çok kolay soyuluyor ve kavlıyor, @MisakiTaro ve @BerkayZ87 hocalarıma sorabilirsiniz. Bana fason mal gibi geliyor bir de.
Aynen, "Öff abi SS" deyip almaya gerek yok.
Allah senin cezanı vermesin ya. Şu Like a G6 1 haftadır dilimde ya.
Alın paranız cebinizde kalsın.
Aynı mousepad'in küçük versiyonunu kullanıyorum, vallahi zamanında hangi ürünü kaliteli diye alsam kötü çıkıyor. KZ EDX 1DD, Gigabyte GTX 1660 Super ve SteelSeries mousepad buna örnek.

Tükenmiş fakat stoğa gelince kesinlikle almanı öneririm. Kullanıyorum kalınlığı kayganlığı tek kelimeyle mükemmel. Masamı tamamen kaplıyor.

IMG_20210114_122133.jpg

Ben bunu kullanıyorum. 3-4 yıl önce G300S almıştım onu dayım istediği için ona vermiştim. Mousepadi kendim kullanmaya devam ediyorum. Ben memnunum üründen tavsiye ederim.

Al geç işte usta, 70-80 liralık ile 30 liralık arasında da fark yok ona bakacaksan. Paran cebinde kalsın.

Geri
Yukarı