150 TL outdoor basketbol topu önerisi

DenizkA

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
M5A97 R2.0 Anakart
GTX 750 Ti GPU
FX-6300 CPU
4+4 DDR3 1333MHz RAM
SSD yok HDD
Basketbola başlamak istiyorum ve sitedeki (açık) sahada oynayacağım. Bütçem 130-150 TL.

Basketbola başlamak istiyorum ve sitedeki (açık) sahada oynayacağım. Bütçem 130-150 TL.

Direkt bunu al geç Dayanıklı ve ele oturuyor yaklaşık 4 5 senedir iki tane bu toptan kullandım bir tanesi raptiyeye denk geldiği için patladı diğeri hala taş gibi sorunu yok.

Dominate'i gördüm ama yorumlarında çabuk aşınıyor ve elden kaymaya başlıyor yazıyordu, yoksa aklımda ya dominate ya da spalding tf-150 var.

Dominate'i gördüm ama yorumlarında çabuk aşınıyor ve elden kaymaya başlıyor yazıyordu, yoksa aklımda ya dominate ya da spalding TF-150 var.

Dominate bence TF150'den daha iyi ikisini de denemiştim. Çabuk aşınmıyor illa aşınıyor fakat daha iyisini bulamazsın dayanıklılık konusunda, tarmak belki olabilir ama o da aşırı ağır.

Dominate bence TF150'den daha iyi ikisini de denemiştim. Çabuk aşınmıyor illa aşınıyor fakat daha iyisini bulamazsın dayanıklılık konusunda, tarmak belki olabilir ama o da aşırı ağır.
Teşekkür ederim son olarak dominate'i alırsam ne kadar dayanır, haftada 4-5 gün çıkarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı