150 TL oyun kolu önerisi

des_tek

Hectopat
Yakuza ve Dark Souls maratonu yapmayı düşünüyorum. Artık konsolum olmadığı için bilgisayar uyumlu ucuz yollu bir oyun kolu lazım. Bütçeyi 300'e çıkarma gibi bir durumum yok, oyun kolu için yapılmamış her oyunu klavye/mouse ile oynarım, hayatımı bu kola bağlamayacağım, yukarıdaki iki seriyi bitirene kadar dayansa yeter. Kısa bir araştırmayla şu ikisini buldum, normalde Xbox olanı tercih ederdim ama orijinal olmayınca bir olayı kalmıyor. Değerli düşüncelerinizi bekliyorum.

Hocam tavsiyem direkt bir PlayStation kolu alın kablolu bir şekilde daha ucuza kapatırsınız.
Hocam tavsiyem direkt bir PlayStation kolu alın kablolu bir şekilde daha ucuza kapatırsınız.

Bu ürün gayet iyi.

Yakuza ve Dark Souls maratonu yapmayı düşünüyorum. Artık konsolum olmadığı için bilgisayar uyumlu ucuz yollu bir oyun kolu lazım. Bütçeyi 300'e çıkarma gibi bir durumum yok, oyun kolu için yapılmamış her oyunu klavye/mouse ile oynarım, hayatımı bu kola bağlamayacağım, yukarıdaki iki seriyi bitirene kadar dayansa yeter. Kısa bir araştırmayla şu ikisini buldum, normalde Xbox olanı tercih ederdim ama orijinal olmayınca bir olayı kalmıyor. Değerli düşüncelerinizi bekliyorum.

Xbox 360 olanını almayın çok salise takıntınız yoksa ufak bir gecikmesi var.

Bu ürün gayet iyi.
Teşekkür ederim cevap için. Bilgisayar uyumluluğu ve sağlamlık konusunda eleştiriyorlar baya ps kollarını. Sizin bu konuda tecrübeniz var mı hocam? Sorun olmaz al diyorsanız alayım hemen fiyatı çok iyi.
@Mert Atakann Salise takıntım yok, almayayım mı yani?

Teşekkür ederim cevap için. Bilgisayar uyumluluğu ve sağlamlık konusunda eleştiriyorlar bayağı PS kollarını. Sizin bu konuda tecrübeniz var mı hocam? Sorun olmaz al diyorsanız alayım hemen fiyatı çok iyi.
@Mert Atakann salise takıntım yok, almayayım mı yani?

Daha önce kullandım sadece bir driver kurmanız gerekiyor tek sıkıntısı arada bir kurulan driver siliniyor yeniden kurulması gerekiyor YouTube'a "PS3 kolu PC'ye nasıl bağanır" yazarsanız daha iyi görürsünüz.

Geri
Yukarı