150 TL Oyuncu Kulaklığı Önerisi

CLKgraphıc

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar çok araştırdım burada açılan konulara göz attım fakat karar veremedim. Logitech G230 ve Bloody G500 arasında kaldım. Logitech'e güvenir severim fakat G230 için bazıları kötü yorumlarda bulunmuş, bu da kafamı karıştırdı.
Eğer değeceğini düşündüğünüz bütçenin 10-20 TL yukarısında bildiğiniz iyi kulaklık varsa paylaşırsanız memnun olurum. Mikrofon pek önem teşkil etmiyor o yüzden daha çok ses kalitesi ve yüksekliği önemli benim için.

Not: Şu anki bozulan kulaklığım Snopy marka olduğundan tam bir f/p ürünü de olsa önermeyiniz lütfen, şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde Logitech G430 DOLBY 7.1 mevcut. Ürün tertemiz ve sorunsuz. Razer alacağım için satıyorum. 190TL fiyat düşünüyorum. İlgilenirsen konuşabiliriz.

Hyperx Cloud Stinger önerebilirim.
Hocam gameekstra diye bir siteden Steelseries Siberia 150 kulaklığını indirim ile 150 TL'ye buldum hangisini tercih etmeliyim sizce?
(Site nasıl bir site herhangi bir bilgim yok bu arada)
Elimde Logitech G430 DOLBY 7.1 mevcut. Ürün tertemiz ve sorunsuz. Razer alacağım için satıyorum. 190TL fiyat düşünüyorum. İlgilenirsen konuşabiliriz.
Almayı düşünüyordum fakat en kötü ihtimalle 150 TL'ye sıfır Steelseries almaya karar verdim dostum :)

Asus Cerberus. İndirimde bulabilirsen al. Çok güzel bir kulaklık hala kullanıyorum ses kalitesi muazzam.

Steelseries siberia 150 iyi bir tercih olacaktır iyi ses veriyor.Bunun yanında rgb özelliği de var
Benim de aslında gönlümde yatan o, yani sadece oyun alanında kullanacağımdan pek farketmez diye düşünüyorum. Kalite değil ses yüksekliği önemli benim için çünkü bu fiyat civarlarında kulağımı sağır edecek bir kalitesizlik yoktur sanırım :)

Asus Cerberus. İndirimde bulabilirsen al. Çok güzel bir kulaklık hala kullanıyorum ses kalitesi muazzam.
Herkese teşekkürler yorumları için öncelikle,
GameEkstra diye bir site var çok şikayet gelmiş fakat her yerde 260 TL olan Asus Cerberus burada 200 TL altında satılıyor fakat güvenemiyorum. Siberi 150, Hyper X Stinger ya da Cerberus alacağım bi tek bu kesin :D

Bu kulaklıkların üçünden birini kendin seçebilirsin.Bu kulaklıkların üçüde seni üzmeyecekdir :D

Bu arada senin için bu kulaklığıda buldum
Trust 19116 Gxt340 7.1 Kulaküstü Oyuncu Kulaklık Siyah bu kulaklığıda alabilirsin.

Bu kulaklıkların üçünden birini kendin seçebilirsin.Bu kulaklıkların üçüde seni üzmeyecekdir :D

Bu arada senin için bu kulaklığıda buldum
Trust 19116 Gxt340 7.1 Kulaküstü Oyuncu Kulaklık Siyah bu kulaklığıda alabilirsin.
Sağolun, bu benimde dikkatimi çekmişti de diğerlerini görünce unuttum :D Trust pek duymadığımız bir marka nasıl aratır mı diğerlerini bunu alsam sizce?

Öncelikle bu kulaklık 7.1 bu yüzden bir adım öne geçiyor.Birkaç saat youtube araştırması yaptıktan sonra seçebilirsin.Seni yarı yolda bırakmayacağını düşünüyorum :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı