150 TL POCO X3 NFC orijinal şarj aleti önerisi

emin.0016

Hectopat
Daha fazla  
İnternette milyonlarca ürün var. Telefon X3 NFC 33 wattlık şarj aleti lazım hızlı+Turbo şarj özelliği v ardı şarj aletimde bazı satıcılar destekliyor diyor bazı satıcılar desteklemiyor diyor. Kafam karıştı, eski orijinal adaptörün aynısını arıyorum. Yarım saate Full dolduruyordu, Turbo şarj oluyordu. Telefon internetten alan var mı önerebilecek var mı? Düzgün öneri yapın yanlış yönlendirilmek istemiyorum. Bütçe 150.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette milyonlarca ürün var. Telefon X3 NFC 33 wattlık şarj aleti lazım hızlı+Turbo şarj özelliği v ardı şarj aletimde bazı satıcılar destekliyor diyor bazı satıcılar desteklemiyor diyor. Kafam karıştı, eski orijinal adaptörün aynısını arıyorum. Yarım saate Full dolduruyordu, Turbo şarj oluyordu. Telefon internetten alan var mı önerebilecek var mı? Düzgün öneri yapın yanlış yönlendirilmek istemiyorum. Bütçe 150.

Letgo'da yurt dışı ürünlerle beraber gelen ve ayrıyeten satılan birçok açılmamış orijinal ürün var. Tercih etmek isteyebilirsin. Daha uygun fiyata da almış olursun.

150₺ye 33W kaliteli adaptör bulman zor olabilir dostum. Piyasadan haberim yok ama yoktur tahminimce.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her yerde orijinal adaptör bulmak zor olabilir. Bu sitede satılan ürünler orijinal. Sanırım sadece adaptör fiyatı bu şekilde.

Letgo'da bir sürü sıfır kullanılmış Xiaomi orijinal adaptör satan insan var oraya bakabilirsin.
not:Sorumluluk kabul etmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı