150 TL SSD tavsiyesi

43 derece boşta fazla değil mi?
Bilgisayardaki diğer M.2 SSD 40 derece sıcaklıkta çalışıyor. Masaüstü bilgisayarımda kullandığım Kingston HyperX Fury 3D modeli boştayken 37 derece, yük altında 47-49 derece arasında çalışıyor ancak masaüstü bilgisayarda kasanın hava akımı az bile olsa SSD'yi soğutuyor.

@Ali52521 Laptopumun CD sürücüsü kısmına caddy olmadan sırf adaptör ile taktım. Sıcaklık 43 derece civarında, test yaparken 53 derece civarlarına çıktı.
Eki Görüntüle 480421
32° çalışan disk hdd sanirsam. Neysr ben zaten günde max 3-4 saat açarım laptopu. Onuda ağır işler yapmicam. İnternet vs. Test çözümü için kullanacam. Bir şey olmaz herhalde.

Önerilenlerden çok uzakta olacağım fakat Apacer Panther 120GB alabilirsin. Kendim kullanmadım performansını bilmiyorum fakat Youtubeye "Apacer Panther SSD İnceleme" yazarsan karşına ilk çıkacak olan videoda izlediğim üzere 25GB'lik bir dosyayı hiç hız düşüşü yaşamadan kopyalıyor bende yakın zamanlarda 480GB'lik versiyonunu almayı düşünüyorum fakat halen kararsızım. (Youtube video linki koymak serbest mi bilmediğimden dolayı reklama girmemesi için link vermedim."

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı