150 TL Termal macun önerisi

Ürünü TR'ye orijinal olarak getiren Teknobiyotik. Gir sitesine bak 4 ne kadar 6 ne kadar. Nereye az fiyat farkı var? Kaynak attım yukarıda bak. Bir dünya video var. Ahım şahım fark yok. Her yeni çıkan iyi mi oluyor.

Amazona sahte mi demek istiyorsunuz yani güldürdün beni.

Amazon'daki 2Gr'lık olan. Hydronaut hakkında düşünceleriniz neler hocam? Bu ikisini de katlıyorsa ona da dönebilirim çünkü.

MX-4 benimde bir aralar önerdiğim bir macundu ama sevgili @GalaxySal450 sayesinde pump-out effect yaptığını öğrenmiştim, MX-4 alınmaz.

Ürünü TR'ye orijinal olarak getiren Teknobiyotik. Gir sitesine bak 4 ne kadar 6 ne kadar. Nereye az fiyat farkı var? Kaynak attım yukarıda bak. Bir dünya video var. Ahım şahım fark yok. Her yeni çıkan iyi mi oluyor.

@Aolzarin hocam haklı yılardır MX4 kualnırım bir MX6 aldım öyle ahım şahım fark yok vizkolizotisi herhalde MX6 dusuk oldugu için hemen kuruyor tekrar MX4 geçtim.

MX-4 benimde bir aralar önerdiğim bir macundu ama sevgili @GalaxySal450 sayesinde pump-out effect yaptığını öğrenmiştim, MX-4 alınmaz.
"Marceline1 hocam....

Her ne kadar uyarim da olsa beni unutmayıp beni etiketleyerek MX-4 savunucularına dur demeye destek oldu...

Kendisine cok ama cok tesekkur ederim."

@GalaxySal450 hocamın dedikleri.

Geri
Yukarı