150 TL Termal Macun Önerisi

Kullandiginiz kasa, islemci ve sogutucu nedir? Bu kadar yuksek butce gozle gorulur fark almak icin termal macun yerine ornegin sogutucuyu iyilestirmeyi dusunebilirsiniz. Eger notebook ise zaten sistemin standartlari belli, cok fark olusmayacaktir yine. Throttle Stop ile islemciyi biraz limitlemek daha basarili olabilir.

Arkadaşın da dediği gibi Thermal Grizzly Kryonaut alabilirsin. Nanokatalog üzerinde satılıyor.

Bana kalırsa değmez. Onun yerine Cooler Master MasterGel Maker alabilirsin.

Türkiye’den al geç kafan rahat olur hızlı gelir. Cooler Master mastergel pro, Noctua NT-H1 , Arctic MX-4 2019 edition alabilirsin. En iyisi Noctua sonra Cooler master seçim senin arada hissedemeyeceğin farklar var kafana göre seçim yap bana kalırsa Noctua iyidir.

Thermal Grizzly Kryonaut oldukça pahalı değmez gibi, bence Cooler Master MasterGel Maker gayet yeterli.

Kullandiginiz kasa, islemci ve sogutucu nedir? Bu kadar yuksek butce gozle gorulur fark almak icin termal macun yerine ornegin sogutucuyu iyilestirmeyi dusunebilirsiniz. Eger notebook ise zaten sistemin standartlari belli, cok fark olusmayacaktir yine. Throttle Stop ile islemciyi biraz limitlemek daha basarili olabilir.
İ5 7600K İşlemciyi GamePower Iceberg 240 model sıvı soğutucu ile kullanıyorum. Overclock yaptığım için iyi bir termal macun ihtiyacım var. Şu güne kadar sıvı soğutucunun içinden çıkan kendi termal macununu kullanıyordum. Şimdi o bittiği için yeni bir termal macun almak istiyorum.
Arkadaşın da dediği gibi Thermal Grizzly Kryonaut alabilirsin. Nanokatalog üzerinde satılıyor.

Bana kalırsa değmez. Onun yerine Cooler Master MasterGel Maker alabilirsin.
Aslında bende cooler master düşünüyordum. Moderatörden bu cevabı almak iyi oldu. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı