150 TL tıraş makinesi önerisi

Akfortisev

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, daha 16 yaşındayım ve yüz şeklim olsun yüz hatlarım olsun çok bebek yüzlüyüm ve az bir bıyık bile çok çirkin duruyor ve almaktan sıkıldım iple aldım genelde jilet vurmamak için ama bıktım yani maalesef ergen bıyıklarımı alabileceğim bir tıraş makinesi var mı? Veya jilet vurmalı mıyım uzamasını hiç istemiyorum çünkü çok çirkin duruyor. 5 yaşındaki çocuğun bıyığı varmış gibi teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten çok güzel bir cihaz. Çok memnun kalmıştım, bir arkadaşıma hediye ettim hala kullanıyor. Saç tıraşı bile yapılıyor.

Gerçekten çok güzel bir cihaz. Çok memnun kalmıştım, bir arkadaşıma hediye ettim hala kullanıyor. Saç tıraşı bile yapılıyor.

Çok dandik bir cihaz. Aynı markanın bir alt model cihazını kullanıyorum ve kafasına göre çalışıyor bazen hiç çalışmıyor. Ayrıca kılları-tüyleri tam manasıyla düzgün de alamıyor veya alırken çok zorlanıyorsun.

Powertec TR 658 sakal tıraş makinesi vücut kılı tıraş makinası 189, 99 TL yerine 102, 30 TL.
.
Bu marka iyidir kardeşim. Bende saç kesme modeli var. Uzun zamandır kullanıyorum. Şimdiden jilet kullanma nasılsa ileride kullanacaksanız.

Aynısını kullanıyorum oldukça memnunum, her türlü saç sakal tıraşında sorun yaşamıyorum. Ben Özdilek mağazasından 80TL'ye almıştım. Eğer mağazalarda bulabilirsen internetteki fiyatından daha ucuza bulabilirsin.

Dearling RF-650'yi karantina döneminde tıraş makineları inanılmaz pahalıyken 85 liraya almıştım evdeki 3 kişide 2 şer kere saç sakal traşı oldu ve kusursuz. Ancak şu anki fiyatlara göre Philips almak daha mantıklı gibi önerim:

Çok dandik bir cihaz. Aynı markanın bir alt model cihazını kullanıyorum ve kafasına göre çalışıyor bazen hiç çalışmıyor. Ayrıca kılları-tüyleri tam manasıyla düzgün de alamıyor veya alırken çok zorlanıyorsun.
Ben linkteki ürünü 2 yıl kullandım 2 yıldır da arkadaşım kullanıyor. Defalarca saç tıraşı bile yaptık.

Yeni konular

Geri
Yukarı