150 TL TWS kulaklık önerisi

KuoNN

Megapat
Makaleler
3
Oyun için kullanılmayacak. Sadece günlük kullanım için. Silikonlu, mikrofon kalitesi orta - iyi seviyede bir ürün olursa sevinirim. Ayrıca 150 TL'nin altında olması önceliğimdir.

Haylou GT1 Plus/Pro modelleri dikkatimi çekti. Nasıldır?

Kullanıyorum, tavsiye ederim.

Kullanıyorum, tavsiye ederim.

Ben de kullanıyorum fiyatına göre ses kalitesi iyi ama bazen ses seviyesi çok düşüyor, fabrika ayarlarına almak gerekiyor.

Mikrofonu ve ses kalitesi güzel.

Araştırdığım araştırmalara ve Sosyal'de gördüğüm tavsiyelere dayanıyorum, siz?
Ben kullandığım ürünü, kendi tecrübelerime dayanarak öneriyorum. Deneyimlemediğiniz bir ürüne "en iyisi" demek sizce de tuhaf değil mi biraz? İstediğiniz önermekte özgürsünüz tabii.
T15 bütçemi aşıyor.

@hadwiger mikrofon kalitesi nasıl? Dışarıda görüşme yaparken ses anlaşılır şekilde karşıya ulaşıyor mu?
Şu ana kadar hem dışarıda hem evde bir sürü kişi ile konuştum ve ses konusunda hiç şikayet almadım. Günlük telefon görüşmeleri için fazlasıyla yeterli.
Ben de kullanıyorum fiyatına göre ses kalitesi iyi ama bazen ses seviyesi çok düşüyor, fabrika ayarlarına almak gerekiyor.

Mikrofonu ve ses kalitesi güzel.
Ben hiç öyle bir sorun yaşamamıştım.

T15 bütçemi aşıyor.

@hadwiger mikrofon kalitesi nasıl? Dışarıda görüşme yaparken ses anlaşılır şekilde karşıya ulaşıyor mu?
T15 Kullanıcısıyım Herhangi Bir Sıkıntısı Yok Dışarda Kullanım İçin 150 TL'lik Bir TWS Kulaklıktan Düzgün Bir Performans Bekleyemezsiniz. Haylou T15 Elinden Gelenin En İyisini Ortaya Koyuyor. Paranıza Değer.

150 TL'lik TWS kulaklıktan düzgün bir performans bekleyemezsiniz.
500 TL'lik ürün performansı beklemiyorum. En azından paramın karşılığını versin yeter. Ayrıca dediğim gibi T15 bütçemi aşıyor.

QCY T5 alacağım yüksek ihtimal. Öneriler için teşekkürler.

Geri
Yukarı