150 TL VDSL Modem Önerisi

Hangisi

• ASUS DSL-N16

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    2

105993

Megapat
Makaleler
3
Türknet hattımın VDSL hattından 35 MBİT desteklediğini söylediler. Ben de geçmeye karar verdim fakat kampanya taahhütsüz olduğu için modem vermiyorlarmış. Bende en fazla 150 TL bandında VDSL destekleyen kablosuz bağlantısı iyi olan modem arıyorum. Önerilerinzi bekliyorum.:)

Son düzenleyen: Moderatör:
TD-W9970 gerçekten kaliteli ve yeterli bir ürün. 20-30 kere kurmuşumdur daha hiç sıkıntı yaşamadım. Çok sağlam chipsete sahip Broadcom BCM63168 fiyatına göre gayet hızlı bir modem.

Ben W9970 kullanıyorum. 200TL'ye bir bakkaldan satın aldım. Çok kaliteli ve performanslı bir ürün. Eğer 3G modeminiz var ise arkadaki USB portuna bağlayıp internetini Wi-Fi olarak dağıtabiliyorsunuz. Eğer router olarak kullanmak isterseniz onun için üzerinde mod mevcut. Çok güzel bir modem.

TD-W9970 gerçekten kaliteli ve yeterli bir ürün. 20-30 kere kurmuşumdur daha hiç sıkıntı yaşamadım. Çok sağlam chipsete sahip Broadcom BCM63168 fiyatına göre gayet hızlı bir modem.

Teşekkürler

Ben W9970 kullanıyorum. 200TL'ye bir bakkaldan satın aldım. Çok kaliteli ve performanslı bir ürün. Eğer 3G modeminiz var ise arkadaki USB portuna bağlayıp internetini Wi-Fi olarak dağıtabiliyorsunuz. Eğer router olarak kullanmak isterseniz onun için üzerinde mod mevcut. Çok güzel bir modem.
Peki kablosuz çekim kalitesi nasıl ? Ben 5 katlı bir dairede oturuyorum. 5.kattan 1.kata kadar çekim gücü var mı ?

Teşekkürler

Peki kablosuz çekim kalitesi nasıl ? Ben 5 katlı bir dairede oturuyorum. 5.kattan 1.kata kadar çekim gücü var mı ?
5. Kattan 1. Kata çekmez. Aradaki duvar tipinden elektronik cihazlara kadar işler değişir. Duvarlar ve elektronik cihazlar sinyali çok emiyor. Ama çekim gücü iki antenli cihaza göre ideal.

Yani tabiki modem çalışma odasındaysa kalkıpta 3.katın mutfağında çekmez. Siz şuan hangi ürünü kullanıyorsunuz ? Peki Asus nasıl ?:LOL:
Ben 8961N kullanıyorum, çekim güçleri birebir aynı. VDSL modemleri müşterilerime çok kurdum. Çekim gücünden çoğu memnun. Ama 1. kattan 3. kata çekme muhabbeti tamamen şans işi. Sinyal yönleri duvarlardan dolayı çok kesişiyorsa çekmeyebilir haberin olsun. Ama bu fiyata alabileceğin en iyi modemdir şüphesiz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı