150 TL Wi-Fi adaptörü önerisi

166770

Kilopat
Makaleler
5
Arkadaşlar, 100 TL bütçe ile tam istediğim gibi bir ürün bulamadım. O yüzden bütçeyi çıkardım. 150 TL bütçem var. Modem ile masaüstü bilgisayarım arasında ki mesafeyi ölçtüm. 4 metre 20 santim mesafe var. Yani siz maksimum mesafeyi 5 metre sayabilirsiniz. O kadar yok ama biz en kötüsünü düşünelim. Bir tane ürün buldum. Ama işletim sistemi desteği ve uyumluluğu kafamı karıştırdı. O yüzden size sormak istedim sorular var.

Windows 10 ile uyumlu olmalı.
Masaüstü bilgisayar ile uyumlu olmalı.

Bulduğum ürün bu. Sizce nasıl? Bu fiyattaki ürün tavsiyelerine açığım.

Arkadaşlar, 100 TL bütçe ile tam istediğim gibi bir ürün bulamadım. O yüzden bütçeyi çıkardım. 150 TL bütçem var. Modem ile masaüstü bilgisayarım arasında ki mesafeyi ölçtüm. 4 metre 20 santim mesafe var. Yani siz maksimum mesafeyi 5 metre sayabilirsiniz. O kadar yok ama biz en kötüsünü düşünelim. Bir tane ürün buldum. Ama işletim sistemi desteği ve uyumluluğu kafamı karıştırdı. O yüzden size sormak istedim sorular var.

Windows 10 ile uyumlu olmalı.
Masaüstü bilgisayar ile uyumlu olmalı.

Bulduğum ürün bu. Sizce nasıl? Bu fiyattaki ürün tavsiyelerine açığım.
Piyasada bulabileceğin wi-fi adaptörlerin tamamı Win 10 ile uyumludur. Windows kullanıyorsan işletim sistemine kafa yorman gerekmiyor.

Kablo ile bağlanan adaptörlerde kablodan kaynaklı hız kaybı oluyor. O yüzden direkt USB girişlileri öneririm.

Dual band ve 802.11ac.

Geri
Yukarı