150 TL Wi-Fi adaptörü önerisi

GrkmReyiz

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Elimde bulunan adaptör neredeyse 10 yıllık. Ve videolarımı yüklerken sorun yaşıyorum. Telefondan Youtube'a girerken 3 kişi bile bağlansa bile oluyorken PC de sadece 1 kişi girse YouTube girmiyor. Iyi bir adaptör arıyorum. Önerdiğiniz model veya marka var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bunu kullanıyorum, memnunum. 6 metre ve 1 duvardan full çekiyor. 4 dBi anteni çıkartılabiliyor bu sayede çıkarıp daha iyi bir anten takma şansın da var.

Bu da kendi incelemem.

Bunu kullanıyorum, memnunum. 6 metre ve 1 duvardan Full çekiyor. 4 dBi anteni çıkartılabiliyor bu sayede çıkarıp daha iyi bir anten takma şansın da var.

Bu da kendi incelemem.

150 Mbps yeterli mi? 300 Mbps modelleri ile farkı çok fazla mı?

Bunu kullanıyorum, memnunum. 6 metre ve 1 duvardan full çekiyor. 4 dBi anteni çıkartılabiliyor bu sayede çıkarıp daha iyi bir anten takma şansın da var.

Bu da kendi incelemem.
Bir de usb girişi ile mi?

150 Mbps yeterli mi? 300 Mbps modelleri ile farkı çok fazla mı?

Bir de USB girişi ile mi?
İnternetin 150 Mbps'ten fazlaysa hissedersin, onun dışında bir farkı yok 300 ile 150'nin. Yapısal özellik olarak farklılığı olabilir ama. Sadece Mbps'ye göre yorum yaptım.

Evet, USB girişli. Uzatma kablosu da çıkıyor içinden, kasanın arkasına takmak istersen uzatma kablosuyla kullanabilirsin diğer portları bloklamaması için.

Geri
Yukarı