150 TL Wi-Fi çoğaltıcı önerisi

Taha Işık

Hectopat
Odamdan salona LAN kablom vardı fakat halının altında kala kala parçalandı. Bu sebepten şöyle bir şey istiyorum, hem odamdaki Wi-Fi sinyalini alıp yeni bir Wi-Fi ağı oluşturacak hem de cihazda LAN kablosunu bağlayıp salondaki sistemime interneti kabloyla vermek istiyorum. Bütçe az 100 150 civarı anca.

Son düzenleyen: Moderatör:
Odamdan salona LAN kablom vardı fakat halının altında kala kala parçalandı. Bu sebepten şöyle bir şey istiyorum, hem odamdaki Wi-Fi sinyalini alıp yeni bir Wi-Fi ağı oluşturacak hem de cihazda LAN kablosunu bağlayıp salondaki sistemime interneti kabloyla vermek istiyorum. Bütçe az 100 150 civarı anca.

Oyun oynama gibi şansın olmaz ama söyliyeyim en az 200 ping alırsın.

EDİT: Pardon ben bilgisayar için dediniz sandım.

Oyun oynama gibi şansın olmaz ama söyliyeyim en az 200 ping alırsın.

Edit: Pardon ben bilgisayar için dediniz sandım.

Bilgisayar için dedim bilgisayara bağlayacağım adaptörden gelen kabloyu.

Wi-Fi çok fazla önemli değil de benim için o adaptör Wi-Fi sinyalini yakalasın ve bana kendi üzerindeki soketten PC me LAN kablosu çektirsin. Pingde bir fark olur mu olursa çok fazla olur mu oyun oynuyorum.

Bilgisayar için dedim bilgisayara bağlayacağım adaptörden gelen kabloyu.

Wi-Fi çok fazla önemli değil de benim için o adaptör Wi-Fi sinyalini yakalasın ve bana kendi üzerindeki soketten PC me LAN kablosu çektirsin. Pingde bir fark olur mu olursa çok fazla olur mu oyun oynuyorum.

Dostum ben Wi-Fi ile bağlandığımda oyun oynayamıyordum 300-400 pingim vardı Ethernet'le çözdüm işi artık 20-30 ms alıyorum.

Geri
Yukarı