150 TL Xbox Gamepad için şarjlı pil tavsiyesi

Makaleler
9
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 10750H || GTX 1660 Ti 6 GB Mobile || 2x16 GB RAM || 512 GB NVMe M.2 SSD || 1080p 144 Hz IPS Panel || Windows 11-macOS Big Sur || Acer Nitro 5 AN515-55 2020 ||
Meslek
Öğrenci
Kullan at pillerden yorulduğum için ve titreşimli kullanım süresini birkaç saat de olsa artırmak için şarjlı pil arıyorum arkadaşlar. Kupon kullanacağım için Trendyol ve Hepsiburada dışında alım yapamayacağım. 9. nesil kontrolcüm var bu arada.

Ben kendi Xbox kollarımda bunu kullanıyorum ve çok memnunum. Günde 1-2 saat oynama süresi ile 1-2 haftayı çıkarıyor.

Aklımdaki ürün bu aslında. Tek merak ettiğim 2000 mAh ile 2700 mAh GP'lerin kullanım süresi farkı çok mu olur ? Ömür olarak ReCyko Pro çok önde görünüyor. 5 yıla kadar %70 verim çok iyi bir değer çünkü. Bir de elimde eskiden kalma bir Varta şarj aleti var bununla kullanbilirim herhalde ?

İlk olarak attığınız ürün stokta yok. İkincisi de şarjlı pil istiyorum. Son olarak da bütçem maksimum 150 TL.

@çokdüşünenbiri

Ne kadar yüksek mAh'li bir pil alırsan o kadar uzun dayanır. Ben de eskiden kalma çakma bir şarj aleti kullanıyorum ben de bir sıkıntı çıkmadı.

Senin şarj aletini bilmiyorum ama büyük ihtimalle sıkıntı olmaz.
2700 mAh olanlar ile ömür farkı çok mu olur ? Kısa-orta vadede en azından garanti süresi dahilinde beni yarı yolda bırakmayacaksa daha yüksek kapasiteyi tercih etmek isterim. Yarınımız belli değil 5 yıl vs. bu kadar uzun düşünmeye gerek olduğunu en azından basit bir pil için istemiyorum.

Fark ediyor. 2700 olması daha iyi olur.

Fark ediyor. 2700 olması daha iyi olur.
Hocam ömür olarak fark çok mudur peki ?

Bu ikisi arasında 2000 mAh olan model 5 yıl ve %70 kapasite garantisi veriyor. Diğerinde böyle ibare yok. Biraz kafam karıştı. 700 mAh fazla olması iyi ancak çabuk yıpranma olacaksa vs. biraz daha az kullanım sunsa da Pro serisini tercih edeceğim. 2000 ve 2700 arasında düz mantık %26 fark var diye mi yorumlamalıyım ?

Yok hocam. 2700 olanı alabilirsiniz.
Anladım hocam ama fiyat farkı da 20 TL ve benim için 4 saat gideceğine 3 saat gitmesi sorun oluşturmaz. Kalan para ile de ufak tefek başka şeyler alayım. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı