150 TL'ye 2. El Ekran Kartı Önerisi

hackpower77

Hectopat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Teknik Servis
Arkadaşlar 150 TL bütçem var. Bu fiyata en uygun ekran kartı hangi model olabilir crysis 3 oynamak için alıyorum. Ekran kartım arızalandı yenisini alacağım. Bu fiyata en iyi hangi ekran kartını alabilirim ?

Hocam 2.el alacağım. 0 ürün değil. 1GB 550ti 192bit var 150 liraya. Fakat daha iyisini bulabilir miyim acaba? Veyahut 2GB 128bit Çekirdek hızı yüksek alsam hangisi daha iyi olabilir? Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Hocam 2.el alacağım 0 ürün değil.1GB 550ti 192bit var 150 liraya fakat daha iyisini bulabilir miyim acaba veyahut 2GB 128bit Çekirdek hızı yüksek alsam hangisi daha iyi olabilir yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.
Bit değerine fazla takılma 550Ti hakkında çok bir bilgim yok. İkinci el tavsiye etmem.

Son düzenleyen: Moderatör:
2. elden uzak dur mümkün mertebe kardeşim. İleride keşke almasaydım diyebilirsin. Yukarıda önerilen ekrankartını al derim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı