150 TL'ye Fat Kasa PS2 Değer mi?

Yanınızda taşımalık cihaz olmasını isterseniz PSP hayli hayli avantajlı. Eski atari oyunlarını manyak manyak oynatan bir cihaz ayrıca. Karar sizin.

Çok dışarı çıkan birisi değilim. Evdeyim sürekli neredeyse. Zaten dışarı çıkınca da arkadaşlarla sohbet edip, takılıyoruz. PSP oynarsam ayıp olur yanlarında. Tam 200 TL'm var. 125 TL'ye Slim kasa PS2 de buldum ama fat kasanın görüntüsü ayrı bir hoşuma gidiyor. 25 TL fark var arada. Peki arkadaşlar bu PS2 konsollarında böyle PS3 gibi çok hata veren seri falan var mı? Birde arkadaşım diyor PS2 alacaksan hiç alma pişman olursun. Kararsız kaldım.
@184424 hocam PS2 kullandıysanız bir şey soracağım. Evdeki televizyon LCD. Sanırım LCD deniyor yani tüplü değil. Görüntü kalitesi çok kötü oluyormuş. Düzeltmenin yolu var mı?
Arkadaşlar kararımı verdim sanırım PS2 alacağım. Hem nostaljik olur. Slim kasa mı, fat kasa mı almalıyım?

Son düzenleme:
@Tony Stark hocam PS2 kullandıysanız bir şey soracağım. Evdeki televizyon LCD. Sanırım LCD deniyor yani tüplü değil. Görüntü kalitesi çok kötü oluyormuş. Düzeltmenin yolu var mı?
PS2'yi neredeyse kullanmadım. Arkadaşımda vardı ondan görmüştüm 8-9 yıl önce. Bu konsolu tüplü televizyonda oynardı. Yani çok bilmiyorum. Fakat biraz baktım duruma. Bu durumun en sağlıklı çözümü gene tüplü televizyonlarda gibi.

PS2'yi neredeyse kullanmadım. Arkadaşımda vardı ondan görmüştüm 8-9 yıl önce. Bu konsolu tüplü televizyonda oynardı. Yani çok bilmiyorum. Fakat biraz baktım duruma. Bu durumun en sağlıklı çözümü gene tüplü televizyonlarda gibi.

Bir adet çevirici varmış galiba. Ondan alabilirim sanırım. Xbox 360 buldum da, JTAG olmayınca oyun bulmak çok zor. En iyisi ben PS2 alıp, flash bellekten oynarım. Kardeşimle Tekken, Mortal Kombat falan oynarım. :D
Bende PS 2 almayı düşünüyorum. Gerek nostaji gerek koleksiyona eklemelik. Ama hangi kasayı alsam bilemiyorum. Umarım bu başlık altında ikimize de yardımcı olurlar.

Fat kasa olanlar benim çok hoşuma gidiyor nedense.
geçen yıl haziranda 300 tl slim aldım tavsiyem biraz beklemeniz ps 5 cıkınca ps 3 ucuz olur saten

Ümidi kestim artık. 1000'den aşağı koyan yok resmen. Belki düşerse üniversite 1'e geçince alırım. 11'e geçeceğim, sınavım yaklaşacak PS3 alamam hayatta. :D

Geri
Yukarı