150 TL'ye kadar kodlama için klavye önerisi

clln

Decapat
Arkadaşlar, başlıkta da belirttim bütçem en fazla kargo dahil 150 TL, 151 TL veremem. Az ses yapan(mümkünse hiç yapmasın), enter tuşu küçük olsun(İngilizce Q olup enter tuşu küçük olursa tadından yenmez) en azından 3-4 ay bozulmadan beni götürecek bir klavye arıyorum, hepsiburada.com'u kesinlikle tavsiye vermenizi istemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

OarsLyn

Hectopat
10 senedir SUNNY klavyesini kullanıyorum. Çok önemli bir olay değil. Ucuz yollu bir tane alıp kullanın.

CanTahaTekin

Decapat
Arkadaşlar, başlıkta da belirttim bütçem en fazla kargo dahil 150 TL, 151 TL veremem. Az ses yapan(mümkünse hiç yapmasın), enter tuşu küçük olsun(İngilizce Q olup enter tuşu küçük olursa tadından yenmez) en azından 3-4 ay bozulmadan beni götürecek bir klavye arıyorum, hepsiburada.com'u kesinlikle tavsiye vermenizi istemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
3-4 ay götürecek diyorsunuz hmm. Frisby FK-G430QU yaklaşık 5 yıldır kullanıyorum 5 yıl önce 100TL idi bir bakın internete. Enter tuşu küçük, tuş boyaları kolay çıkıyor. Bakabilirsiniz bana şu ana kadar problem çıkartmadı.

tibitipi

Picopat

Oyun için vs. aramıyorsanız 30 TL'lik mekanik olmayan bir klavye işinizi görecektir. Neden mekanik değil çünkü mekanik olursa bu fiyatlarda çok ses yapar ama 30 TL'lik mekanik olmayan bir klavye işinizi görecektir.

LeyzZ

Hectopat

Verdiğiniz tarifte bunları buldum.

KS
C

clln

Decapat
Arkadaşlar hepsiburada dışında link paylaşın, sessiz bir klavye arıyorum. Şuanda elimde gamepower warlock blue switch var çok ses yapıyor ve sesten bıktım yani.

Verdiğiniz tarifte bunları buldum.

İlk attığınızın enter tuşunun küçük olduğundan ne kadar eminiz ve 2. attığınızın yön tuşları çok ama çok sıkışık, el ergonomisini olumsuz etkileyebilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yukarı