150 TL'ye PC için gamepad önerisi

Kesinlikle tavsiye etmem.200 tl ye 2 adet kablosuz ps3 gamepad + alıcı alırsın üstüne para da artar.
Ben daha önce uzun süre F710 kullandım.Bu formülü bulunca direkt olarak sattım f710 ları.

Son düzenleme:
Kesinlikle tavsiye etmem. 200 TL'ye 2 adet kablosuz PS3 gamepad + alıcı alırsın üstüne para da artar.
Ben daha önce uzun süre F710 kullandım. Bu formülü bulunca direkt olarak sattım F710 ları.

Hocam aldıktan sonra temiz bir şey almak istiyorum. Siparişi verdim ama beğenmezsem iade edebilirim. Sizin tavsiye edeceğiniz ya da önereceğiniz bir gamepad var mı?

Logitech F310 güzel ancak görüntüsü çocuk oyuncağı gibi, bu seni rahatsız etmiyorsa sıkıntı yok.

Görüntüsü dediğiniz gibi, orijinalini bulabilsem Xbox 360 alacağım ama bulamadım. Sizin önerdiğiniz 150-200 TL fiyat aralığında güzel bir gamepad var mı?

Hocam aldıktan sonra temiz bir şey almak istiyorum. Siparişi verdim ama beğenmezsem iade edebilirim. Sizin tavsiye edeceğiniz ya da önereceğiniz bir gamepad var mı?

Ben 2 adet fake PS3 gamepad ve ucuz USB bluetooth aldım. SCP toolkit yazılımı ile her türlü oyunda xinput özelliği ile denedim.
Bu şekilde birçok oyun oynadım.(Assassins Creed,Tomb Raider vb) hatta Far Cry,Crysis gibi oyunları bile gamepad ile bitirdim.

2 adet kablosuz gamepad + usb alıcı : 180 TL
Örnek gamepad link ;
Örnek Tavsiye edebileceğim ve kullandığım bluetooth usb ;

SCP Toolkit yazılımı artık geliştirilmiyor ve ben eski ve tüm fake gamepadler ile çalışan versiyonunu paketledim kurup kullanıyorum. Eğer bu kombinasyonu düşünürsen link paylaşabilirim. Yada bu konuyla alakalı diğer arkadaşlarada yardımcı olmak açısından bir konu açıp tüm deneyimlerimi aktarmayı düşünüyorum.

Logitech F310 veya ikinci el F710 tavsiye ederim. Snopy'lerden ve Xbox One ve PC uyumlu yan sanayi kollardan uzak durunuz. Özellikle hassasiyet olarak çok ama çok kötüler.

Logitech F310 veya ikinci el F710 tavsiye ederim. Snopy'lerden ve Xbox One ve PC uyumlu yan sanayi kollardan uzak durunuz. Özellikle hassasiyet olarak çok ama çok kötüler.

150 TL ile başladım, şu an Monster Pusat'a bakıyorum(300TL). Şu titreşim olayı gerçekten önemli mi? 100 TL farka değer mi sizce? Hocam Ağrı'da kalıyorum şu anda 2. el bulmam çok zor.

150 TL ile başladım, şu an Monster Pusat'a bakıyorum(300TL). Şu titreşim olayı gerçekten önemli mi? 100 TL farka değer mi sizce? Hocam Ağrı'da kalıyorum şu anda 2. el bulmam çok zor.
Pusat alıp iade ettim, ölü bölge var analog ve tetiklerde, özellikle tetikler çok rahatsız edici. Tavsiyem 2. el Xbox One kolu.

Geri
Yukarı