150 TL'ye PC için gamepad önerisi

Pusat alıp iade ettim, ölü bölge var analog ve tetiklerde, özellikle tetikler çok rahatsız edici. Tavsiyem 2. el Xbox One kolu.

Hocam dediğim gibi farklı bir şehirde olsam ikinci el alabilirdim. Burada bulmak zor gibi. Dönüp dolaşıp Logitech F310'da kaldım galiba. :)

Yarım sene kadar önce letgo üzerinden iki tane oyun kolunu (Biri Snopy, Biri Kontorland) aldım 35 TL'ye. Çok uyguna geldi bana :D Snopy olandan gayet memnunum. İkinci ellere bakmanı tavsiye edebilirim.

150 TL ile başladım, şu an Monster Pusat'a bakıyorum(300TL). Şu titreşim olayı gerçekten önemli mi? 100 TL farka değer mi sizce? Hocam Ağrı'da kalıyorum şu anda 2. el bulmam çok zor.
Hocam titreşim olayı önemli değil ama analog ve tetik hassasiyeti her şeyden önemli. Biraz bütçe ayırıp bu konuyu uzunca bir süre kapatabileceğinizi düşünüyorum.

Önerilerim:

Dualshock 4 (Steam direkt tanıyor, steam dışı için ds4windows uygulaması ile kusursuz çalışıyor.)
Logitech F710 (Logitech'in 10 yılın aşkın süredir ürettiği kendini kanıtlamış bir ürün. )
2. el Xbox One orjinal gamepadi. (Üzerine konuşmaya gerek yok, PC için en çok tercih edilen gamepad.)
Msi gc20 (Hassasiyet ve konfor bakımından msi kalitesine yakışır bir ürün.)

bütçe ayıramazsanız da sıfır Logitech F310 da sizi belli ölçüde mutlu edecektir.

Hocam titreşim olayı önemli değil ama analog ve tetik hassasiyeti her şeyden önemli. Biraz bütçe ayırıp bu konuyu uzunca bir süre kapatabileceğinizi düşünüyorum.

Önerilerim:

DualShock 4 (Steam direkt tanıyor, Steam dışı için DS4Windows uygulaması ile kusursuz çalışıyor.)
Logitech F710 (Logitech'in 10 yılın aşkın süredir ürettiği kendini kanıtlamış bir ürün. )
2. el Xbox One orijinal gamepadi. (Üzerine konuşmaya gerek yok, PC için en çok tercih edilen gamepad.)
MSI GC20 (hassasiyet ve konfor bakımından MSI kalitesine yakışır bir ürün.)

Bütçe ayıramazsanız da sıfır Logitech F310'da sizi belli ölçüde mutlu edecektir.

Önce Letgo'ya sonra dediğiniz ürünlere bakayım 300TL civarı bulursam alayım en iyisi.

Geri
Yukarı