150 TL'ye tekli veya üçlü kaliteli akım korumalı priz önerisi

Addvar

Kilopat
Makaleler
4
Arkadaşlar, şehir dışında üniversite okuyorum ve apartta kalıyorum. Apartın altyapısı bana güven vermiyor. Aerocool 700W 80+ KCAS PLUS güç kaynağına sahibim. Ek koruma olarak akım korumalı priz kullanmayı düşünüyorum.

Bütçe 150 TL.

Bunu buldum, bu ürün nasıldır?

Bir de bunun dışında bir sorum daha olacaktı. Akım korumalı prize 3'lü priz ya da uzatma kablosu takarsam, akım korumalı priz yine görevini yerine getirir mi?

Sanırsam bu. Topraklı çocuk korumalı diyor. Buysa indirime de girmiş. yok üsttekinin aynısıymış, sadece 3 metresi.

Dostum 4lüsünü buldum ama bu 6lısından pahalı, eğer çok sıkıntı çıkarmayacaksa 6'lı al gitsin, zaten telefon, kasa, monitör, modem, speaker falan takar doldurursun :D.

Not: Belki başka markaların vardır ama ben priz konusunda 2 markaya güveniyorum onların da maalesef 3 lüsü pek yok.
Schneider> çok pahalı.
Viko > fiyatı uygun.
Bir de Tunçmatik var kullananlar çok memnun ama çok araştırmadım. İllaki başka güvenilir markaalar da vardır fakat eskiden beri bunları kullandığım için başka markaları incelemedim bile.

Dostum 4lüsünü buldum ama bu 6lısından pahalı, eğer çok sıkıntı çıkarmayacaksa 6'lı al gitsin, zaten telefon, kasa, monitör, modem, speaker falan takar doldurursun :D.
Vay arkadaş :D. Tamamdır teşekkürler hocam. Tunçmatik de buldum onun da çok fazla değerlendirme sayısı var. Tunçmatik kullanan olup yazarsa sevinirim. Yoksa sizin önerdiğinizi alıcam :)

@Yener K. Hocam böyle konularda mesaj yazdığınızı gördüm de bu konuya da etiketlemek istedim. Linkteki ürünü alsam ve klasik 3'lü priz taksam, akım korumalı priz yine amacına uygun çalışır mı? Sizce Viko mu Scheneider mı daha iyidir bir de hocam? https://www.hepsiburada.com/schneider-electric-apc-tekli-akim-korumali-priz-230v-pm-hrsppm1wgr

Son düzenleme:
@Addvar elbette hocam. Yine görev yapar. APC iyidir. Viko uzatma kablosu alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı