1500-1600 TL ekran kartı önerisi

Wattman hatası istiyorsanız RX 590 alabilirsiniz.

Kaç kere RX 590 kartını kullandın ve kaç kere wattman hatası aldın? Biraz ayrıntılı bilgi verir misin? Boş beleş sallamalarla milletin aklını karıştırmayın lütfen. 3 aydır Sapphire RX 590 Nitro+ SE (Mavi) kullanıyorum 1 kere wattman hatası almadım. Ekran kartı ile alakalı en ufak bir problem yaşamadım. AMD fanboy'u falan değilim. Aksine NVDIA'nın daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ancak F/P olarak AMD verdiğiniz paranın hakkını veriyor.

Kaç kere RX 590 kartını kullandın ve kaç kere wattman hatası aldın? Biraz ayrıntılı bilgi verir misin? Boş beleş sallamalarla milletin aklını karıştırmayın lütfen. 3 aydır Sapphire RX 590 Nitro+ SE (Mavi) kullanıyorum 1 kere wattman hatası almadım. Ekran kartı ile alakalı en ufak bir problem yaşamadım. AMD fanboy'u falan değilim. Aksine NVDIA'nın daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ancak F/P olarak AMD verdiğiniz paranın hakkını veriyor.
RX 580 kullanıyorum ve RX 590 kullanan arkadaşım var. İkimizde çok kez Wattman hatası aldık ve pişmanız. Ayrıca her ekran kartında Wattman hatası yok. Arkadaş kumar oynamak istiyorsa RX serisi ekran kartlarına yönelebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı