1500-1600 TL tavanlı oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
1600

Checkbom

Decapat
Daha fazla  
Kulaklığım eskidiği için artık değiştirmek istiyorum. Teknik özelliklerden çok anlamadığım için size danışmak istedim. Kablolu kablosuz özel olarak tercihim yok. Çoğunlukla FPS oyun oynayıp Discord’da uzun vakit geçiriyorum. Ağırlık yapmayacak, terletmeyecek, ağrı yapmayacak, uzun ömürlü bi’ oyuncu kulaklığı tavsiyesi istiyorum sizden. 1500 1600 TL bandını aşmayacak biraz da estetik açıdan güzel önerilerinizi bekliyorum.

Kulaklığım eskidiği için artık değiştirmek istiyorum. Teknik özelliklerden çok anlamadığım için size danışmak istedim. Kablolu kablosuz özel olarak tercihim yok. Çoğunlukla FPS oyun oynayıp Discord'da uzun vakit geçiriyorum. Ağırlık yapmayacak, terletmeyecek, ağrı yapmayacak, uzun ömürlü bi' oyuncu kulaklığı tavsiyesi istiyorum sizden. 1500 1600 TL bandını aşmayacak biraz da estetik açıdan güzel önerilerinizi bekliyorum.

Hocam ben kısa bir süre önce HyperX Cloud 2 aldım ilk 2 gün kafamı sıktı ama şu an kafamda rahat duruyor ve sıkmıyor. İki çeşit kulaklık pedi bulunuyor. Dışarıdan ses gelmesini sorun etmezseniz kadife tarzı pedi takarak rahatlığı 2 katına çıkartabilirsiniz.

Son düzenleme:
Hocam ben kısa bir süre önce HyperX Cloud 2 aldım ilk 2 gün kafamı sıktı ama şu an kafamda rahat duruyor ve sıkmıyor. İki çeşit kulaklık pedi bulunuyor. Dışarıdan ses gelmesini sorun etmezseniz kadife tarzı pedi takarak rahatlığı 2 katına çıkartabilirsiniz.
Nasıl efsane bir kulaklık ise yıllardır eskimiyor valla yapana helal olsun. Bende de Cloud Silver var.

Yeni konular

Geri
Yukarı