1500-1600 TL'ye R5 5600 için 240mm sıvı soğutma önerisi

120 mm değil de 240 mm benim kasama olur mu?

Snowman T6 Ultra​

şu soğutucu nasıldır bir de?​

Hocam T6 kötü parasına değmez size o paraya alabileceğiniz çok daha iyi ürünleri atıyorum.

120mm değil de 240mm olur mu derken? Kule soğutmalarda 120mm fan olur ürüne göre çift fanlı gelir, siz takarsınız bazılarına üç tane takarsınız tamamen ürüne göre değişir.

Örneğin bu tek fanlı https://www.hepsiburada.com/deep-co...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.44.1

buda 2 Snowman T6 Ultra 6 Bakır Kanallı Rainbow Cooler Fan Fiyatları ve Özellikleri
Hocam T6 kötü parasına değmez size o paraya alabileceğiniz çok daha iyi ürünleri atıyorum.

120mm değil de 240mm olur mu derken? Kule soğutmalarda 120mm fan olur ürüne göre çift fanlı gelir, siz takarsınız bazılarına üç tane takarsınız tamamen ürüne göre değişir.

Hocam iki fanlı olabilir aralarında soğutma performansı farkı var. Tek fanlı iyi bir soğutma iki fanlı dandiği ezer geçer.

Bir kere fan özeliği farkı var, onu geçtim metal kısmındaki metalin bile kalitesi fark ettiriyor. T6 elledim bildiğin ince sacdan yapılma gibi ufak bir baskıda yamulacak şekilde.

AK400'de mesela yere atsam anca yamulacak kadar sert bir yapı vardı.

240mm sıvı soğutma alınmaz, o paraya git Ninja 5 veya AK620 al.

Ayrıca arkadaşların dediği gibi 5600 gibi bir işlemciye çok fazla bütçe ayırmayın. AK400, AG400 veya SE-214 gibi soğutucular işinizi fazlasıyla görecektir.

İlla parayı bayılacağım diyorsanız Ninja 5 veya AK620 alın. Mesela AK620, birçok 360mm sıvı soğutucu ile kapışıyor.

Geri
Yukarı