1500$ - 1700$ sistem tavsiyesi

wsthowned

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Amerika'dan bir cihaz toplayacağım. 1500$-1700$ bandında bütçem var.
Topladığım sistem aşağıdaki gibidir, sistem hakkındaki düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim.
İyi forumlar!

1591250647844.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, Amerika'dan bir cihaz toplayacağım. 1500$-1700$ bandında bütçem var.
Topladığım sistem aşağıdaki gibidir, sistem hakkındaki düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim.
İyi forumlar!

Eki Görüntüle 582075

Kasa harika :) içim gitti ama şimdi 16 GB RAM yeter mi güncel oyunlara bilmiyorum bazı oyunlar 13 14 GB RAM'ı bulabiliyor Ultra'da 4K'da oynarken falan. 32 GB'nin fiyat farkı az ise bence ona geçiniz efendim.

İyi forumlar!

Eki Görüntüle 582075
Ben sistemi beğendim.
Sistem için söyleyecek estra bir şey şuan aklımda yok.
Kasa harika :) içim gitti ama şimdi 16 GB RAM yeter mi güncel oyunlara bilmiyorum bazı oyunlar 13 14 GB RAM'ı bulabiliyor Ultra'da 4K'da oynarken falan. 32 GB'nin fiyat farkı az ise bence ona geçiniz efendim.
Kesinlikle en az 4 yıl rahat yeter. Bemce arkadaşın acele etmesine gerek yok.

Güzel bir sistem.

Yorumunuz için teşekkür ederim.

Dostum daha iyileri senin olur umarım :)

Ben sistemi beğendim.
Sistem için söyleyecek estra bir şey şu an aklımda yok.

Kesinlikle en az 4 yıl rahat yeter. Bemce arkadaşın acele etmesine gerek yok.

Bir süre burayı takip edip daha mantıklı bir komponent var ise ona yöneleceğim, yoksa iki hafta içinde bu hali ile sipariş edeceğim sanırım.

Dostum daha iyileri senin olur umarım :)

Bir süre burayı takip edip daha mantıklı bir komponent var ise ona yöneleceğim, yoksa iki hafta içinde bu hali ile sipariş edeceğim sanırım.
O sitenin Türkiye' ye gönderdiğinden emin misiniz? Eğer yurtdışında yaşıyorsanız sorun yok.

Yanlış bilgilendirme: Uyumsuz parçalar.
Dostum bence 11.500 TL'ye daha iyi bir sistem toplayabilrsin. Ben senin için biraz araştırayım. Az bir para değil ne de olsa.
Açıkcası kasa ve monitör çok güzel. Bu da benim fikrim. Arkadaşlar performans konusunda ne der bilemem.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı