1500 1700 TL arası monitör önerisi

Neye karar verdiniz hocam. Ben Asus'u aldım Aoc yerine. Bakalım neler olacak
Umarım memnun kalırsın. Yarın sipariş vereceğim daha karar veremedim gerçekten. Bir şeyi almaya karar veriyorum, başkalarından olumlu/olumsuz yorumlar duyunca veya önerdikleri monitörlere bakınca acaba buna mı baksam diyorum. Yarın kesin bir karar vereceğim bakalım. Bir de İtopya tekrardan neredeyse çoğu monitörlerde indirim yapmış. Gündüz gözüyle yarın araştıracağım tekrardan.

Umarım memnun kalırsın. Yarın sipariş vereceğim daha karar veremedim gerçekten. Bir şeyi almaya karar veriyorum, başkalarından olumlu/olumsuz yorumlar duyunca veya önerdikleri monitörlere bakınca acaba buna mı baksam diyorum. Yarın kesin bir karar vereceğim bakalım. Bir de İtopya tekrardan neredeyse çoğu monitörlerde indirim yapmış. Gündüz gözüyle yarın araştıracağım tekrardan.
Ben de aynı şekilde karasız kalmıştım. Bu fiyattaki monitörlerin hiçbiri sorunsuz değil araştırdığım kadarıyla. Artık daha fazla bakmak istemedim sipariş ettim. Asus için genelde ışık sızması veya ips glow dan şikayetçi olmuşlar. Renkler hakkında da kötü yorumlar olsa da bana kötü gelmeyecektir. Çok fazla ışık sızması veya ips glow olmadığı sürece kullanmayı düşünüyorum. Umarım sıkıntı çekmem. Bir de ölü piksel sıkıntısı var belki de en büyük problem bu. Ölü piksel çıkmadığı sürece kullanılabilir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı