1500-1700 TL bisiklet önerisi

aman hocam sakın hiç tavsiye etmem 5.3 5.2 ve 4.1 modellerini 1 e 1 deneyim ettim hiç kullanilabilir modeller değil.

Aman hocam sakın hiç tavsiye etmem 5.3 5.2 ve 4.1 modellerini 1'e 1 deneyim ettim hiç kullanilabilir modeller değil.

Nedenler:
Öncelikle maşası çok kalitesiz 4'lü modellerde ekstra bir işlem yapılmadığı sürece çalışmıyor bile.
Üzerindeki parçalar kalitesiz şahsen bisiklet düz dururken yana düştü, ayaklığı yamuldu hemen.
Eğer bakımlarını aksatırsan bisiklet resmen yamuluyor. Aldıktan 1 hafta sonra mutlaka bakıma getir dediler 4.1 modeli için, 5. günde arka teker 8 çizerek gitmeye başlamıştı. Sadece benim bisikletimde olan sorunlar sanıyordum bunları ardından 2 tane daha kullanıcısından fikir aldıktan sonra genel olarak problemli olabildiklerini anladım. Ayrıca yakınım olan bir bayileri de var oraya getirdikleri malların açılışını ve kuruluşuna şahit oldum 3 bisiklet açtı dükkan sahibi 1 tanesinde parça eksikti 1'inde ekstra parça takılmıştı birininde gidon parçaları ters yerleştirilmişti :).

Yeni konular

Geri
Yukarı