1500-1700 TL sistem toplama

Dostum sırf kendi başına Ryzen 5 3400G bile 1400 TL. Bu bütçede sıfır toplamak imkansız. Hatta ikinci elde bile zorlanırsınız. En iyisi paranızı biriktirmek yoksa alacağınız sistem çok fazla dayanmaz. Son dönemlerde kur vs. çok arttı.

Dostum sırf kendi başına Ryzen 5 3400G bile 1400 TL. Bu bütçede sıfır toplamak imkansız. Hatta ikinci elde bile zorlanırsınız. En iyisi paranızı biriktirmek yoksa alacağınız sistem çok fazla dayanmaz. Son dönemlerde kur vs. çok arttı.

Doğru, teşekkür ederim iyi günler :/

Intel Pentium G3258 O.C Edition (4.4 GHz). ASUS H81M-PLUS ANAKART. ASUS GeForce 750 Ti 2 GB Ekran kartı O.C Edition (4 GB) Kingston SSD 240 GB. Kingston HyperX 8 GB RAM DDR3 (1600 MHz) Performans bellekleri. Cool Master harici soğutucu (O.C) yapıldığı için alındı.
Böyle bir sistem buldum fiyatı 1350TL sizce iyi mi?

Üzüldüğünü görünce dayanamadım ve piyasayı biraz araştırıp böyle bir şey buldum.
İ5 GTX 750ti Oyuncu Kasası - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 873481553 çok bir şey beklememek lazım ancak gördüklerim arasında en iyisi buydu.
Intel Pentium G3258 O.C Edition (4.4 GHz). ASUS H81M-PLUS anakart. ASUS GeForce 750 Ti 2 GB ekran kartı O.C Edition (4 GB) Kingston SSD 240 GB. Kingston HyperX 8 GB RAM DDR3 (1600 MHz) performans bellekleri. Cool Master harici soğutucu (O.C) yapıldığı için alındı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
galiba bu videodan toplanmış :)

Intel Pentium G3258 O.C Edition (4.4 GHz). ASUS H81M-PLUS ANAKART. ASUS GeForce 750 Ti 2 GB Ekran kartı O.C Edition (4 GB) Kingston SSD 240 GB. Kingston HyperX 8 GB RAM DDR3 (1600 MHz) Performans bellekleri. Cool Master harici soğutucu (O.C) yapıldığı için alındı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
galiba bu videodan toplanmış :)
Yüksek ihtimalle öyle toplanmış. Fiyatına göre iyi duruyor. Testlerini daha iyi incelemek gerek ancak ilk bakışta sizin attığınız daha iyi gibi fiyatından dolayı.

Yüksek ihtimalle öyle toplanmış. Fiyatına göre iyi duruyor. Testlerini daha iyi incelemek gerek ancak ilk bakışta sizin attığınız daha iyi gibi fiyatından dolayı.

oyun testleri bu videoda mevcut isterseniz bakabilirsiniz

oyun testleri bu videoda mevcut isterseniz bakabilirsiniz
Video eski olduğu için GPU ve CPU kullanımları tam olarak gösterilmemiş. Bu yüzden darboğaz yapıp yapmadığı konusunda çok bir fikir sahibi değilim ancak sistemi toplayan kişilere güveniyorum.

Video eski olduğu için GPU ve CPU kullanımları tam olarak gösterilmemiş. Bu yüzden darboğaz yapıp yapmadığı konusunda çok bir fikir sahibi değilim ancak sistemi toplayan kişilere güveniyorum.

Bende onlara güvendiğimden dolayı pek tereddütüm yok bana CS:GO Valorant oynatsın yeter :)

Yeni konular

Geri
Yukarı