1500-1700 TL'ye Mini ITX Sistem Tavsiyesi

mysterx

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir yakınıma mini-İTX kasalı küçük bir bilgisayar toplamam gerekiyor. 1500-1700tl arası bütçem var. Kafamda birkaç parça var sistemi toplamak için ama yine de önerilerinizi merak ediyorum, yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

Günlük kullanım için olacak ama ufak tefek oyun için de kullanılacak istendiğinde.O yüzden gtx750-ti düşündüm ekran kartı olarak örneğin.

İntel ve AMD olarak iki seçenekte yaptım. Amd APU'lu o yüzden ekran kartı almasan da olabilir. Onun yerine SSD felan alabilirsin. Ancak ben İntel'i öneririm.(İntel 70 TL bütçeni aşıyor, AMD ise 20 TL aşıyor.)

Dosya Ekleri

• amd.PNG
    amd.PNG
    38,2 KB · Görüntüleme: 371
  • intel.PNG
    intel.PNG
    37,5 KB · Görüntüleme: 365
İntel ve AMD olarak iki seçenekte yaptım. Amd APU'lu o yüzden ekran kartı almasan da olabilir. Onun yerine SSD felan alabilirsin. Ancak ben İntel'i öneririm.(İntel 70 TL bütçeni aşıyor, AMD ise 20 TL aşıyor.)

Sistemler için çok teşekkür ederim ama ram koymayı unuttunuz sanırım :) Parçalar hakkında fikir sağladığınız için çok teşekkürler yine de :)

Başka fikri olan varsa öğrenmek isterim arkadaşlar.

Merhaba. Bütçenizi bir miktar aşan ama performans olarak tatmin edici bir sistem toplamaya çalıştım. Sessiz, soğuk, çalışkan bir yapı olmasına gayret ettim. Buyrun inceleyin.

Kasa: www.vatanbilgisayar.com: THERMALTAKE CORE V1 Mini-ITX TOWER SİYAH KASA - Vatan Bilgisayar
PSU : www.vatanbilgisayar.com: ZM500-LE SERİSİ 4000W GÜÇ KAYNAĞI - Vatan Bilgisayar

Eki Görüntüle 60613

parçaları hangi siteden topladınız acaba gtx960 ı ilk defa bu akdar ucuz görüyorum :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı