1500-1800 lira aralığında dağ bisikleti önerir misiniz?

Heraclain

Decapat
Yer
Uganda
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Hocam başlıkta da belirttiğim gibi 1500-1800 lira aralığında dağ bisikleti önerir misiniz? (Güncel konu olmadığı için açtım kusura bakmayın)

Son düzenleyen: Moderatör:
Baktım biraz da lastiği ince gibi geldi fotoğraftaki gibi ince mi ?

Dağ bisikletinden ince. Üstünde gelen lastik Rubena Flash. İnternetten bakabilirsiniz. 1mm zırha sahip ve tam bir f/p lastiği. Ayrıca aşırı konforlu ve hafif olduğundan dağ bisikletlerine göre daha iyi performans alırsınız. Şehirde bozuk yollarda sürecekseniz ideal. Ancak yüksek kaldırımlardan falan sert bir şekilde inmenizi önermem. Jant akordu dağ bisikletlerine göre daha çabuk bozulur sert darbelerde.

Ben normalde Bianchi Adrenaline kullanıyorum ama babam bir arkadaşından emanet almıştı 1 haftalığına falan ben de 2-3 kere gizlice binmiştim bu bisiklete ve bisiklet bildiğin yağ gibi kayıyor çok güzeldi.

Benim arkadaş pazarlıkla 2000 TL'ye almıştı bunu. Arada fark var size önerdiğimle. Fiyatlar uçtu baya. Gerçi aldığı bisikletçi 2400'den 2000'e indi.

Ben normalde Bianchi Adrenaline kullanıyorum ama babam bir arkadaşından emanet almıştı 1 haftalığına falan ben de 2-3 kere gizlice binmiştim bu bisiklete ve bisiklet bildiğin yağ gibi kayıyor çok güzeldi.
Ben de onlara bakıyordum şu anda ve Salcano ng750 29 jant düşünüyorum.
Benim arkadaş pazarlıkla 2000 TL'ye almıştı bunu. Arada fark var size önerdiğimle. Fiyatlar uçtu baya. Gerçi aldığı bisikletçi 2400'den 2000'e indi.
Hocam önerin için çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı