1500 TL Dağ Bisikleti Önerisi

sltmaker

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bisikletler hakkında pek bir bilgim yok. Bazen yokuşlu yerlerde kullanılacak ve ona göre bir fren gerekli. Boyum 165, kilom 62 (vücut geliştirme ile uğraştığımdan dolayı daha da kilo kazanacağım.) Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Ben de bir konu açtım lakin pek yardım eden olmadı. Sizinle aynı sebeplerden dolayı ben de bisiklet bakıyorum 3K TL'ye kadar da limitim var. Alırsanız veya öneriler sayesinde güzel bir bisiklet modeli beğenirseniz burada paylaşır mısınız? Bizler de fikir sahibi olabillelim.

Corelli Snoop 5.1 alabilirsin. Ayrıca tavsiyem bütçen 1500 TL ise 1200 TL'ye bisiklet alıp 300 TL'ye ekipman alman. 300 TL biraz fazla sanki kısabilirsin.

Corelli Snoop 5.1 alabilirsin. Ayrıca tavsiyem bütçen 1500 TL ise 1200 TL'ye bisiklet alıp 300 TL'ye ekipman alman. 300 TL biraz fazla sanki kısabilirsin.
Hocam Snoop 5.1 kullanan tanıdığınız var mı? Hayal kırıklığına uğratmaz değil mi?
Ben de bir konu açtım lakin pek yardım eden olmadı. Sizinle aynı sebeplerden dolayı ben de bisiklet bakıyorum 3K TL'ye kadar da limitim var. Alırsanız veya öneriler sayesinde güzel bir bisiklet modeli beğenirseniz burada paylaşır mısınız? Bizler de fikir sahibi olabillelim.
Hocam 2 kat fiyat farkı var bence benim konudan hareket ederek karar alma :D

Teşekkür ederim, başta bende o modeli düşündüm fakat biri "tourney seti var, alma" gibi bir şey söyledi. Bu konu hakkında bilgin var mı?
Tourney Shimano'nun en giriş seviyesi setidir. Ama merak etme bence çok sorun çıkarmaz ayarını yaptıktan sonra. ( Ben hor kullandım bozdum sen dikkat et. )

Zaten o fiyata daha iyisi zor bulunur.

Merhaba, bisikletler hakkında pek bir bilgim yok. Bazen yokuşlu yerlerde kullanılacak ve ona göre bir fren gerekli. Boyum 165, kilom 62 (vücut geliştirme ile uğraştığımdan dolayı daha da kilo kazanacağım.) önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Eğer şehir içinde kullanacaksan dağ bisikleti yerine şehir bisikleti tercih etmen daha doğru olur. Dağ bisikletlerinin kalın lastikleri, kadro yapıları, vites oranları gibi etmenler sizi uzun vadede asfalt yolda oldukça yoracaktır. Tercih elbette sizin ama bu fiyat bandına kron veya carraro marka şehir bisikletleri tercih edebilirsiniz.

Geri
Yukarı