1500 - 1800 TL Telefon Önerisi

Fikirlerim A30'a doğru gidiyor yavaş yavaş.
Son olarak bunları da yazıp konudan çekiliyorum karar sizin. Snapdragon 660, Exynox 7904'den daha iyi bir CPU. GPU konusunda ise A50'den bile iyi bir GPU'ya sahip Redmi Note 7 yani rakibi A30 değil GPU tarafında. Ekran dayanıklılığı konusunda Redmi Note 7 Gorilla Glass 5, A30 ise Gorilla Glass 3 kullanıyor. Ekran kalitesi olarak kişiden kişiye değişir ama Super AMOLED kullanan A30 biraz daha iyi olabilir. Bahsedilen Exynox 7904 (A30 işlemcisi) Snapdragon 636'nın dengi ki bu işlemci de 1300 TL'lik Redmi Note 6 Pro gibi telefonlarda kullanılıyor. Redmi Note 7 kapakta cam kullanırken A30 plastik cam kullanıyor bu da ele alınca kalitesiz gibi gelebilir sizin için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son olarak bunları da yazıp konudan çekiliyorum karar sizin. Snapdragon 660, Exynox 7904'den daha iyi bir CPU. GPU konusunda ise A50'den bile iyi bir GPU'ya sahip Redmi Note 7 yani rakibi A30 değil GPU tarafında. Ekran dayanıklılığı konusunda Redmi Note 7 Gorilla Glass 5, A30 ise Gorilla Glass 3 kullanıyor. Ekran kalitesi olarak kişiden kişiye değişir ama Super AMOLED kullanan A30 biraz daha iyi olabilir. Bahsedilen Exynox 7904 (A30 işlemcisi) Snapdragon 636'nın dengi ki bu işlemci de 1300 TL'lik Redmi Note 6 Pro gibi telefonlarda kullanılıyor. Redmi Note 7 kapakta cam kullanırken A30 plastik cam kullanıyor bu da ele alınca kalitesiz gibi gelebilir sizin için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Linkte redmi note 7 değil pro modeli var.

Benim önerim redmi note 7'i ve bu arada 48mp olayını hiçbir youtuber yapmamış kameranın ayarlarından 48mp ayarlarına almak lazım.Youtube'de bulmak için çok arattım ama bulamadım hem arkadaşlar demiş iphone xs max 12+12 demişler ama redmi note 7 den çok daha iyi biz iş megapikselde mi dedik onun daha düşük ışık performansı falan var hem bu telefon 1800 tl iphone xs max 12000 tl.
Redmi note 7 al çünkü telefon çok sağlam internette bi sağlamlık testlerine bak.

Redmi Note 7 kullanicisiyim
Kotu yonleri;
-Kamera cikintisi fazla buyuk.(kilif alman gerek cizilebiliyor yoksa kamera.)
-Fazla isiniyor 30DK gibi sure PUBG oynarsan isiniyor.
Bunun disinda kotu yonu yok bence.
Iyi yonleri;
-Dogruyu soylemek gerekirse ben GCAM kullaniyorum kamera olarak kendi kamerasindan kat kat daha iyi cekiyor. Internetten farklarina bakabilirsin.
-Kok izni alip kernelinde cekirdek hizlari ile birazcik oynarsan isinma sorunu cok kolay cozuluyor.
-Global yazilimindan ben memnun kalmadim o yuzden Xiaomi.eu beta kurdum cok memnunum.
-Hizli telefon.
-Yaklasik 8-10 saat ekran suresi aliyorum oyun, YouTube, internetde dolasma vb.
-Ben bu cihaza rakip olarak A50 goruyordum fiyatinda baya fark vardi benim alacagim zamanda o yuzden bunu aldim. Iyi ki almisim.

Redmi Note 7 kullanicisiyim
Kotu yonleri;
-Kamera cikintisi fazla buyuk.(kilif alman gerek cizilebiliyor yoksa kamera.)
-Fazla isiniyor 30DK gibi sure PUBG oynarsan isiniyor.
Bunun disinda kotu yonu yok bence.
Iyi yonleri;
-Dogruyu soylemek gerekirse ben GCAM kullaniyorum kamera olarak kendi kamerasindan kat kat daha iyi cekiyor. Internetten farklarina bakabilirsin.
-Kok izni alip kernelinde cekirdek hizlari ile birazcik oynarsan isinma sorunu cok kolay cozuluyor.
-Global yazilimindan ben memnun kalmadim o yuzden Xiaomi.eu beta kurdum cok memnunum.
-Hizli telefon.
-Yaklasik 8-10 saat ekran suresi aliyorum oyun, YouTube, internetde dolasma vb.
-Ben bu cihaza rakip olarak A50 goruyordum fiyatinda baya fark vardi benim alacagim zamanda o yuzden bunu aldim. Iyi ki almisim.

Arkadaş kendisi kullanıyormuş ve söylediğine göre a30 la değil a50 ile karşılaştırılacak bir telefon olduğunu söylüyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı