1500-2000 TL arası bisiklet önerisi

TownOfKetchup

Hectopat
Daha fazla  
13 yaşındayım boyum 1.50 civarı kilom 57. günlük olarak yolda, betonda belki toprakta kullanmak için bir bisiklet almak istiyorum. Fiyat başlıkta. Başka bir forumda şu önerilde siz ne düşünüyorsunuz? GEZİNTİ AMAÇLI HİBRİT BİSİKLETLER - RIVERSIDE 500 HİBRİT BİSİKLET
(Eğer bisiklet hakkında bilgili birileri varsa etiketlerseniz memnun olurum, pek aktif olmadığım için çoğu kişiyi tanımıyorum da :))

Ben kron XC 250 kullanıyorum dağda bayırda yolda bana mısın demiyor illa XC 250 değil XC 150 XC 500 vb.

Yani dağ bisikletlerinin eğer dağda kullanmayacaksan boşa yorduğunu duydum. Bu bisiklet ne için asıl olarak?

Ben kron XC 250 kullanıyorum. Dağda, bayırda, yolda bana mısın demiyor. İlla XC 250 değil XC 150 XC 500 vb.

Bir de dediğim gibi 8'e geçtim 13 yaşındayım 150 boyum 57 kilom var. Kaldırabileceğim bir bisiklet olması lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani dağ bisikletlerinin eğer dağda kullanmayacaksan boşa yorduğunu duydum. Bu bisiklet ne için asıl olarak?

Bir de dediğim gibi 8'e geçtim 13 yaşındayım 150 boyum 57 kilom var. Kaldırabielceğim bir bisiklet olması lazım.

Pek de öyle sayılmaz eğer hafifse kasası öbürlerine oranla çok yormaz bende Salcano NG650 var memnunum eğer 2000 TL civarı bakıyorsanız öneririm NG650 ama az daha koyup kron XC150 almanız daha mantıklı eğer MTB alacaksanız.

Dağ bisikleti abartılacak kadar yormaz. Ben dağ bisikleti kullanıyorum. Dağ bisikletlerine de bakabilirsiniz.
nasıldır bu bisiklet? GEZİNTİ AMAÇLI HİBRİT BİSİKLETLER - RIVERSIDE 500 HİBRİT BİSİKLET
Pek de öyle sayılmaz eğer hafifse kasası öbürlerine oranla çok yormaz bende Salcano NG650 var memnunum eğer 2000 TL civarı bakıyorsanız öneririm NG650 ama az daha koyup kron XC150 almanız daha mantıklı eğer MTB alacaksanız.
mtb ne demek?

Geri
Yukarı