1500-2000 TL Arası Telefon Önerisi?

Sinan05

Kilopat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Meslek
Finans
Arkadaşlar oyun pek oynamam önemli olan kamera ve telefon hızı. iPhone istiyorum ama çok pahalı mesela iPhone 6 ile Samsung S6 edge birbirine çok yakın fakat S6 edge çok daha iyi duruyor sizce kamera olarak daha mı iyi? Androide soğuk bakıyorum ama iPhone 6 almak yerine daha ucuza S6 edge daha mantıklı geliyor. Konuyu doğru yere açtığımdan emin değilim şimdiden affola.

Son düzenleyen: Moderatör:
S6 Edge İphone 6 modelinden kamera, ekran, fiyat-performans olarak daha iyi bir model. 2100 TL civarlarına Moto Z ve Sony X modelleri var. Hepsiburada sitesinde de S6 modeli ithalat garantili olarak 1600 TL civarına satılıyor. 2000 TL altında da G5, G5 SE, Sony X, X Compact, A5 2017 modelleri var. G5 modellerinde kronik sorunlar mevcut bu modeli almak yürek ister. A5 2017 modeli de sunduğu donanım özellikleri olarak fiyatına göre aşırı pahalı. Performans noktasında da Sony X ve X Compact modelleri gayet iyi, tasarım olarak X Compact aşırı kalınken X modeli tercih edilebilir. Son olarakta P9 modeli 2000 TL altında bulunuyor benim tavsiyem o olur.

S6 Edge İphone 6 modelinden kamera, ekran, fiyat-performans olarak daha iyi bir model. 2100 TL civarlarına Moto Z ve Sony X modelleri var. Hepsiburada sitesinde de S6 modeli ithalat garantili olarak 1600 TL civarına satılıyor. 2000 TL altında da G5, G5 SE, Sony X, X Compact, A5 2017 modelleri var. G5 modellerinde kronik sorunlar mevcut bu modeli almak yürek ister. A5 2017 modeli de sunduğu donanım özellikleri olarak fiyatına göre aşırı pahalı. Performans noktasında da Sony X ve X Compact modelleri gayet iyi, tasarım olarak X Compact aşırı kalınken X modeli tercih edilebilir. Son olarakta P9 modeli 2000 TL altında bulunuyor benim tavsiyem o olur.
Dostum s6 edge hem görünüm olarak hem kamera olarak daha iyi gibi. Bu arada LG V20 hakkında ne düşünüyorsun o da çok iyi gibi.

Ben iPhone 6 Plus Kullanıyorum. Annem S6 Edge kullanıyor. İkimizde telefonlarımızdan memnunuz fakat bazen onun telefonunu kullanırken aniden ısınma ve yavaşlamalar hissettim. Uzun vadede iPhone 6 öneririm ben. :)

Sony Xperia X, LG G5, Moto Z ve Huawei P9 önerebilirim. LG telefonlarında çok kronik sorun olduğundan aslında önermeme sebebi fakat telefon hoş. P9 nasıldır bilmem ama telefonun özellikleri baya iyi. Hele kamerasına 2000TL civarı en iyilerinden dersek yalan olmaz.

@BERWAR Batarya sorunu var derken şarj çabuk mu bitiyor? 2600 mah. o özelliklere düşük kaldı demek istiyorsun heralde.

@BeyzaTheHuntress Bende aslında sırf bu hız için İphone istiyorum çünkü artık ne kadar iyi telefon olursa olsun zaman sonra Android yavaşlıyor. İkinci el temiz bulursam 6s veya Plus almak benimde kafamda var. Sıfırı çok pahalı hala bu modellerin çünkü.

@Sharpei Avcısı LG nin sadece bir ya da iki telefonu sorunludur, genel olarak sorunlu olduğunu düşünmüyorum. Xperia iyi telefon ama dış görünüşleri hiç iyi değil ayrıca Android sonuçta atıyorum s6 edge den donanımsal olarak yüksek serileri bile zaman sonra gene yavaşlayacak çünkü Android sonuçta.

2600 MAH 2K ve SD 820-Adreno 530 donanımı için az. Android telefonlar da yavaşlama kısa vade de olmuyor, uzun bir süre içinde yavaşlamalar meydana geliyor ve bu durumlar da kişinin kullanım biçimine göre değişiyor. LG konusuna gelirsek LG'nin sorunsuz telefonu daha duymadım.

@BERWAR @Sharpei Avcısı Geçen Avm de Sony Xperia Xz telefonunu gördüm ve kamerası inanılmaz derece de hoşuma gitti. Sizce kompakt olarak baktığımızda nasıl sizce? Sony zaten kamera konusunda çok iyi biliniyor. Sadece telefonunu dışı biraz kaba gibi daha iyi olabilirdi siz ne düşünüyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı