1500-2000 TL bilgisayar önerisi

uuyanplutonn

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Selam hocalar benim arkadaşım 2000 TL civarına bir sistem toplamak istiyor. Sistem 2. el olabilir. Açıkcası ben birkaç öneri yaptım ama pek beğenmedi, sizden öneriler bekliyorum.

Son düzenleme:
Selam hocalar benim arkadaşım 2000 TL civarına bir sistem toplamak istiyor. Ekran kartı, RAM ve işlemci 2. el olabilir, diğerlerini İncehesap sistem toplama üzerinden montajlı bir şekilde getirtmek istiyor. Açıkcası ben birkaç öneri yaptım ama pek beğenmedi, sizden öneriler bekliyorum.

O bütçeye APU alınabilir hatta o bile alınamaz. CS:GO gibi oyunlara mı girecek yoksa canlı ders mi?

Selam hocalar benim arkadaşım 2000 TL civarına bir sistem toplamak istiyor. Ekran kartı, RAM ve işlemci 2. el olabilir, diğerlerini İncehesap sistem toplama üzerinden montajlı bir şekilde getirtmek istiyor. Açıkcası ben birkaç öneri yaptım ama pek beğenmedi, sizden öneriler bekliyorum.

Yaptığınız öneriler neydi? Ona göre belki arkadaşlar düzeltme yapabilir.

Ben arkadaşa 2. el R7 240/ 650 Ti'lı bilgisayarlar buldum inadına diyor Turbox alayım, komple 2. el olabilir diyor şimdi.

İşlemciyi ne almıştınız? Ama arkadaşınızın da sizi dinlemesi lazım Turbox alıp daha kötü performans(hatta bozulma ihtimali var) almak istiyor herhalde.

GTX 1050 950 TL.
A320 300 TL.
Ryzen 5 1600 AF 650 TL.
8 GB DDR4 RAM 200 TL.
Kasa 150 TL.
İyi bir 500 Watt PSU 250 TL.

Arkadaş bütçeyi 3000 TL yapabilirse daha iyisi toplanır aslında. Bütçe artarsa RAM'i 2*8 16 GB yapın, 1050 Ti alın bir de anakartı B450M S2H yapın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı