1500-2000 TL civarı oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
2000

Cemalimsi

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize merhaba. Uzun zamandır araştırma yapıyorum lakin herhangi bir sonuca varamadım. Aklımda takılan 3-4 model var hangisine seçeceğime karar veremedim yardımcı olabilir misiniz? Mümkünse ses kartlı bir kulaklık arıyorum. Ses kasmak istiyorum. Ama fazlasıyla müzikte dinliyorum. Dışarıdan ses kesmesi çok önemli bir özellik benim için salonda oynuyorum ve 30 cm yanımda televizyon var. O yüzden çok rahatsız ediyor.

1. Razer BlackShark V2 USB.
Bu bütçelerde en çok önerilen kulaklık diğerleriyle arasında kararsız kaldım.
2. Sennheiser GSP350 USB.
Bunun herhangi bir yerde aman aman incelemesi yok. Çok kafamı karıştırdı. İncelemesi olan yerlerde çok fazla övülüyor lakin çok fazla bir bilgi yok.
3. HyperX Cloud Alpha S.
HyperX'in bu bütçelerde alınan güzel kulaklıklarından sanırsam lakin sadece oyun odaklı olduğunu duydum o yüzden biraz uzağım bu modele.
4. Logitech G PRO X.
Tasarım olarak en çok bu model hoşuma gitti. Ama uzun kullanımlarda kafayı aşırı sıktığını ve deli gibi ağrı yaptığını söyleyenler var. Yine bu yüzden kafam karışık.
5. SteelSeries Arctis 5.
En uzak olduğum model. Daha önceden Arctis 3 kullandım. Çok beğendim lakin dışarıdan ses kesmediği için oyunlara odaklanamadım hafif sesleri alamıyordum. Bir de pedleri rahatsız ediyordu Arctis 3'te.
6. Corsair HS60 veya HS70 Pro.
Bu bütçelerde öneren nedense hiç yok. Ama incelemelerine baktığımda gayet güzel gözüküyor. Bir de diğer modellere kıyasla kablosuz olması daha rahat ettirebilecek diye düşünüyorum ama öneren olmadığı için yine uzağım.
7. Logitech G533.
Yine öneren yok lakin Wireless bir model. Çok kafamı karıştırdı çok ta fazla incelemesi yok kıyaslayan yok ama kafama takılan bir model.
8. Corsair Void Pro veya Elite Wireless.
Yine üstteki iki kulaklık gibi çok fazla önerilmeyen bir kulaklık. Bir de yapısından dolayı rahatlığından şüphem olan kulaklıklar.

En çok takıldığım ilk 2 kulaklık. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dışarıdan gelebilecek sesleri en iyi kesen kulaklık Alpha S olur. Ben olsam tercihimi Alpha'dan kullanırdım. Cloud 2 kullanıyorum uzun kullanımda rahatsız etmiyor %50 ses seviyesinde bile dışarıdan ses almıyorum ve bassları denediğim orta-ileri seviye JBL kulaklıklardan bile daha temiz veriyor.
Alpha S'i de deneyimleme şansım oldu, eğer model yükseltirsem alacağım tek kulaklık kendisi.

G PRO X de çok iyi bir kulaklık ama uzun kullanımda rahatsızlık verip vermeyeceğinden emin değilim.

Dışarıdan gelebilecek sesleri en iyi kesen kulaklık Alpha S olur. Ben olsam tercihimi Alpha'dan kullanırdım. Cloud 2 kullanıyorum uzun kullanımda rahatsız etmiyor %50 ses seviyesinde bile dışarıdan ses almıyorum ve bassları denediğim orta-ileri seviye JBL kulaklıklardan bile daha temiz veriyor.
Alpha S'i de deneyimleme şansım oldu, eğer model yükseltirsem alacağım tek kulaklık kendisi.

G PRO X de çok iyi bir kulaklık ama uzun kullanımda rahatsızlık verip vermeyeceğinden emin değilim.

Hocam gsp 350 ve blackshark V2 hakkında düşünceleriniz nelerdir? Alpha S ile karşılaştırdıklarında nasıl bir performans verir bize.

Hocam gsp 350 ve blackshark V2 hakkında düşünceleriniz nelerdir? Alpha S ile karşılaştırdıklarında nasıl bir performans verir bize.
Şöyle düşünün hocam. GSP 350 Senheiser'ın en üst modeli değil bu yüzden malzeme kalitesi, sürücü kalitesi yüksek modellerine göre daha düşük olacaktır. Ama Alpha S HyperX'in en iyi modellerinden sayılır.
Blackshark V2 hakkında bilgim yok pek de yaygın değil zaten.

Şöyle düşünün hocam. GSP 350 Senheiser'ın en üst modeli değil bu yüzden malzeme kalitesi, sürücü kalitesi yüksek modellerine göre daha düşük olacaktır. Ama Alpha S HyperX'in en iyi modellerinden sayılır.
Blackshark V2 hakkında bilgim yok pek de yaygın değil zaten.
sağolun hocam yorumlarınız için

Yeni konular

Geri
Yukarı